Skocz do zawartości

Samsung C3050. Problem z połączeniem USB.


PatrycjaP

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Od niedawna jestem szczęśliwą posiadaczką telefonu Samsung C3050. Telefon jest świetny, jednak mam pewien problem. Gdy podłączam telefon przez kabel USB do komputera, komputer sygnalizuje dźwiękiem, ( niepowodzenie podłączenia USB). Dodam, że w zestawie z telefonem nie dostałam ani kabla USB ani oprogramowania. Ze strony Samsunga pobrałam Samsung New PC studio..i nic...

Jeżeli wiecie co zrobić, lub w jakikolwiek sposób uporaliście się z problemem liczę na waszą pomoc.

Pozdrawiam.

Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 weeks later...

Witam.

Od niedawna jestem szczęśliwą posiadaczką telefonu Samsung C3050. Telefon jest świetny, jednak mam pewien problem. Gdy podłączam telefon przez kabel USB do komputera, komputer sygnalizuje dźwiękiem, ( niepowodzenie podłączenia USB). Dodam, że w zestawie z telefonem nie dostałam ani kabla USB ani oprogramowania. Ze strony Samsunga pobrałam Samsung New PC studio..i nic...

Jeżeli wiecie co zrobić, lub w jakikolwiek sposób uporaliście się z problemem liczę na waszą pomoc.

Pozdrawiam.

Odnośnik do odpowiedzi

Co to za kabel? jesli to normalny USB to proboj podpiac inne urzadzenie, podpinac pod inne gniazdo. Jesli to nie pomaga - usun to cale oprogramowanie, przeczysc rejestr pod wzgledem czlonu Samsung, restart komputera, podepnij telefon - co pokazuje? i moze poszukaj nowszej/starszej wersji...programik Phone Eksplorer? chyba jakos tak, powinien dzialac z wiekszoscia telefonow. ponadto google -> sterowniki Samsung C3050 ;)

Odnośnik do odpowiedzi
  • 1 month later...

może jest już za późno...ale co tam..też miałem ten problem z telefonem i drukarką..musisz wejść do menadżera urządzeń i najlepiej z podpiętym telefonem kliknij prawym przyciskiem na urządzenia usb i daj odinstaluj...na pewno te przy których wyświetla się żółty wykrzyknik. potem zrestartuj kompa i poczekaj aż wynajdzie nowy sprzęt i sam wszystko zainstaluje... u mnie zadziałało

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...