Skocz do zawartości

Era mix


Rekomendowane odpowiedzi

Za miesiąc, konczy mi sie umowa z era (MIX) i chce ja przedłuzyc.

Mam do dyspozycji max 300 zł (ale na mixa wiec podjejrzewam ze normalnie to około 600-700 kosztuje, dokładnie sie nie orietuje...), ale im mniej tym lepiej :P

Tak najlepiej zeby:

-Dobry aparat, mam aparat cyfrowy ale czesto zdarza mi sie ze musze cos szybko sfotografowac a nie mam pod ręką - min 3,2.

-Odtawrzacz MP3

-Szybki - tzn. jak nacisne na pamiec szybko pare przyscisków zeby dojsc do np. galierii to nie bedzie tam dochodzic półgodziny, lub co gorsze bede musiał powtarzac ten sam manewr 5 razy wolniej bo nie moze nadazyc.

-Głosny głosnik

-Bluetooth

-Duzy wyswietlacz (nie musi)

-Najlepiej nie z klapka

Miałem SE K610i i byłem z niego baaaardzo zadowolony, szybki i wszystko mam co mozliwe to miał, niestety sie z nim wykapałem w jeziorze...;/

Mam nadzieje ze cos takiego sie znajdzie :P

Z góry dzieki za odp:)

Odnośnik do odpowiedzi

C702 się ściera nawet gdy go mocno nie używasz (od noszenia w kieszeni). C902 będzie za drogi chyba w tym planie ale telefon spoko tylko nie jest zbyt szybki (da się przyzwyczaić ale nie jest to szybkość jak np. w K810i) co jest winą platformy A2 .

Odnośnik do odpowiedzi

Yyy wątpię większość Nowych w tej cenie na allegro to telefony wzięte przy przedłużaniu umowy na firmę lub w jakimś wysokim abo za 1zł i później "okazyjne" sprzedanie za 460zł (tylko 459zł przebitki czysty zysk).

EDIT// zerknąłem do cennika Ery i nawet nie mają tego modelu w ofercie MIX.

Odnośnik do odpowiedzi

Byłem dzisiaj w erze, i play'u. SE yari na abonament w erze 700 zł (na mix 800) a w playu mix 300 zł(o.O). C510 kosztuje 250, wiec wydaje mi sie ze lepiej wybrac Yari, taki troche wynalazek ale wyadje mi sie ze bedzie spoko.

Ma 5 mpx, głosniki Stereo, cos za grami, ze telefon sie kładzie na stole a przed komórka odwalasz przysiady, a to w telefonie pokazuje ci sie w grze///o.O...ocb?; no i reszte tych bajerów... i pytanie ma wi fi? Nie wiecie jak ogólnie sie spisuje?

Odnośnik do odpowiedzi

Yari no tu ci niewiele powiem. Co do gier sterowanych czujnikiem ruchu to jest to gadżet znany choćby z K850, W910, C902 czyli sterujemy grami przez potrząsanie, przechylanie czy kołysanie telefonem np. w grze Marable Madnes kierujemy kulka przez przechylanie telefonu im mocniej pochylimy tym szybciej się toczy czy w NFS PS przez przechylanie telefonu skręcamy autem . Ot cały bajer z czujnikiem ruchu. Co do WiFi to ten telefon go nie posiada to raczej jest budżetowy model więc o przydatnych gadżetach zapomnij.

Odnośnik do odpowiedzi
  • 4 weeks later...

Od dzisaj mam YARI, i tak sobie mysle ile kosztuje uzytkowanie z internetu. Mam w telefonie takie mozliosci jaka google maps, nawigacja, youtube no i chciałbym z tego skorzystac. I tu zaczyna sie problem, jest mozliweosc wykupienia w play (bo tu kupiłem) za 5 zł 5 mb, czy to starczy na miesiac uzytkowania czestego z youtube (tzn. 1-2 razy dziennie) czasami z google maps,track id(bo tu tez potrzeba chyba neta) czy nawigacji??? Ile potrzeba megabajtów?

Bardzo zalezy mi na tej informacji, wiec bardzo bym prosił o odp.

Odnośnik do odpowiedzi
  • 1 month later...

A co z nawigacja, na ile straczy?

Kupiłem pakiet 5 mb i kiedy wchodze w kazda aplikacje (google maps, nawigacja wisepoint, youtube itd) proszą o nazwe uzytkownika i hasło;/ Ja zadnego hasła ani nazwy uzy. nie mam do internetu. Wie ktoś o co chodzi?

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...