Skocz do zawartości

[PLUS] - Problem z pakietem sms


Dev

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Otóż mam taki przykry problem.

Wchodzę w eBOK>Pakiety>SMS za 1 grosz>Aktywacja pakietu SMS za 1 gr>Aktywacja no i potem nie mam żadnego potwierdzenia jest tylko na ekranie wiadomość sieciowa *.Back (no czyli da się jedynie cofnąć..)

Problem mam już od niecałej doby. Jeszcze wczoraj wieczorem była informacja, że po prostu usługa jest niedostępna.

Bardzo byłbym wdzięczny jeżeli ktoś by mi pomógł, kontakt z dziewczyną mi się przez to urywa..

Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 weeks later...

To ja drogi kolego mam innym problem. Mianowicie kilka dni temu zamowilem pakiet 600 sms za 6 zl. Dzis przychodzi mi komunikat ze mam niski stan konta troche mnie to zdziwilo bo doladowywalem ostatnio, patrze a tam 0,36zl. Doladowalem i okazuje sie ze place normalnie z kasy za kazdego smsa do plusa i do tego odbija mi te sms z licznika tych z pakietu. Jest na to jakas rada? To problemy z siecia? Jesli ktos wie cos na ten temat to bardzo bym prosil o pomoc.

Z gory dziekuje.

Pozdrawiam.

Odnośnik do odpowiedzi
  • 1 year later...

To ja drogi kolego mam innym problem. Mianowicie kilka dni temu zamowilem pakiet 600 sms za 6 zl. Dzis przychodzi mi komunikat ze mam niski stan konta troche mnie to zdziwilo bo doladowywalem ostatnio, patrze a tam 0,36zl. Doladowalem i okazuje sie ze place normalnie z kasy za kazdego smsa do plusa i do tego odbija mi te sms z licznika tych z pakietu. Jest na to jakas rada? To problemy z siecia? Jesli ktos wie cos na ten temat to bardzo bym prosil o pomoc.

Z gory dziekuje.

Pozdrawiam.

Mi zdażyło się dokładnie to samo. zgłosiłam problem do Bok ale do tej poru zero odzewu mam numer pod jakim został zarejestrowany ten problem. czy długo muszę czekać na jego rozwiązanie?

Proszę o odpowiedz...;/

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...