Skocz do zawartości

LG KC910 Renoir - znikające pieniądze z konta


lll

Rekomendowane odpowiedzi

Z moim telefonem cos dziwnego sie ostatnio dzieje. Znika mi kasa z konta, ale...

tylko po wyłączeniu telefonu np. miałem 15zł i tylko na chwilke wyłączyłem telefon i po włączeniu zostało mi ok 50gr i tak kilka razy było

nie jest to napewno wina sieci ponieważ zmieniłem karte i to samo robi. Doszedłem do wniosku że cos z telefonem a nie z kartą też po tym że jak wyjełem starą karte i włożyłem nową, to właśnie pobrało mi kase z nowej chociaż dopiero co ją włożyłem.

Jak myślicie Co to może być? Miał już ktoś coś takiego? Co można zrobić w takim przypadku?

Proszę o jak najszybszą odpowiedź!

Odnośnik do odpowiedzi

witaj,

szczerze to nigdy nie spotkałem sie z tego typu usterką, jeśli dzieje sie tak jak piszesz to stawiał bym na soft oczywiście(może coś ustawiłeś dziwnego), dość dużo tych pieniędzy zabiera jak na jedno włączenie ale spróbuj najpierw master reset a jeśli to nie pomoże to wgraj na nowo software.

Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 months later...

Witam, dzięki wielkie wszystko działa jak narazie, :) pozdro !!

ej mam problem, przy wgrywaniu softa drugi raz bo wcześniejszy był jakiś niedopracowany mam cały czas żółty ekran i napis REFRESING... co mam zrobić ?

:/

Odnośnik do odpowiedzi

Spróbuj jeszcze raz wgrać poprzedni soft może z tym jest coś nie tak.

dzieki wszystko juz ok.

:)

wgrałem softa i nie pobiera mi kasy ;D dzięki za radę ;)

ale do tej pory nie wiem za co pobierało mi kase po każdym wyłączeniu chociaż nic ustawiałem;P

powiedz mi proszę który soft wgrałeś? którą wersję? jest odpowiednio spolszczona?

Pozdr!

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...