Skocz do zawartości

[s7350] Odtwarzacz mp3 i playlisty


MK777

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 2 pytania o odtwarzacz mp3 w s7350:

1. Czy jest możliwość odtwarzania tego utworu, na którym zakończyłem odtwarzanie? Gdy wejdę w listy odtwarzania i przy playliście wezmę "odtwórz" to odtwarzacz zawsze rozpoczyna od utworu nr. 1

Gdy wchodzę w odtwarzacz -> listy odtwarzania -> ostatnio odtwarzane i tam jest lista utworów które były ostatnio odtwarzane ale lista wszystkich utworów, tzn. jeśli nawet wybiorę z "ostatnio odtwarzanych" utwór z plalisty A ,to potem może mi odtworzyć kolejny utwór ostatnio odtwarzany który jest np. z plalisty B :/ To nie jest otwieranie ostatnio słuchanej playlisty.

2. Czy da się dodać kilka utworów naraz do playlisty? Bo gdy mam w folderze 100 mp3 to mija się z celem przy każdej wybieranie opcje -> dodaj do listy odtwarzania itd., tak samo jak w odtwarzaczu wezmę listy odtwarzania -> moją plalistę -> dodaj to wyświetla mi wszystkie mp3! Jeśli mam np. 300 plików i chce mieć 3 playlisty po 100 plików to mam za każdym razem wybierać po kolei te 100?? Przecież to bezsensu... ta się to jakoś wygodniej rozwiązać?

Odnośnik do odpowiedzi
  • 4 months later...

Pyt1-to nie jest sony ericcson-walkman(niestety)Można zmieniac nazwy utworów nawet w telefonie-wpisać znak = lub + lub cyfry.wtedy bez problemu je znajdziesz jeśli tworzysz listy-ale wszystkie utwory w danym folderze muszą mieć ten sam symbol jaako pierwsza litera lub cyfra.wybierając ostatni słuchany utwór będziesz wiedział w jakim jest folderze-wtedy znajdż ten folder,otwórz ,znajdż ten kawałek i słuchaj dalej...innej opcji nie ma

Edytowane przez robert72lebork
Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...