Skocz do zawartości

Problem z softem LG KU990i


Damian_jo

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj próbując ściągnąć simlocka,po wielu nieudanych próbach pomyślałem że zmiana softu pomoże...

Niestety pojawił się problem-najpierw zółty ekran refresing,pomimo zmian na wcześniejszy stan to samo...

Szukam pomocy na google.pl-LG wydał program który sam aktualizuje softa-68 % i problem połączenia między PC a komórką

Teraźniejszy stan to ekran - "LG-PLEASE WAIT..." i mimo wyciągnięcia bateri nie można z tym nic zrobić ;/

Proszę o pomoc-jeżeli nikt naprawde nie wie to proszę powiedzieć czy ktokolwiek będzie mi to umiał naprawić-serwis lub ktoś... byle żeby działało :(

Z góry dziękuje

Odnośnik do odpowiedzi

Z LG typu Ku990i z nowym HW unlock niestety idzie po kredytach poprzez KK lub SMTi(darmówa niestety nie poradzi sobie z nim),lub za pomoca płatnego kodu odblokowującego.Telefon zaś zanieś do dobrego serwisu,tam postawią go na nogi.Koszt unlocka z tego modelu średnio wynosi ok 50 pln,teraz zaś dochodzi naprawa programowa(min.50 pln).

Odnośnik do odpowiedzi

Napisałem abyś zaniósł do porządnego serwisu a nie przydrożnej budki z kebabem:) Jeżeli nikt w Twojej okolicy nie jest w stanie naprawić tego telefonu to zapraszam do mnie(wysyłka)postaram się go przywrócić do normalności,oczywiście jeżeli telefon daje jakiekolwiek oznaki życia:)

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...