Skocz do zawartości

[E51] Podstawowe pytania


nieteczasy2

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Za miesiac mam zamiar kupic Nokie E51. Interesuja mnie telefony tylko z WLAN, lubie sobie przegladac strony internetowe kiedy mam na to ochote. Wiec mam kilka pytan:

- czy sa jakie inne nokie z WLANem na rynku w dosc przystepnej cenie ?

- jaka siec polecacie? osobiscie chyba wezme 36i6

- jakiego ta nokia ma symbiana(wybaczcie, jestem w tym zielony)

- jakie przydatne aplikacje polecacie zainstalowac?

- kumpel mowil ze trzeba odblokowac symbiana zeby miec na niego aplikacje, cos wiecej na ten temat ?

- po co antywirus na komorce?

- zalozmy ze kupie telefon w erze, zdejme sim locka, to trace gwarancje ? czy w salonie ery zdejma mi sim locka ? jak to jest?

- uzytkownicy tejze nokii - dodajcie swoja opinie ;)

Prosze, abyscie w miare mozliwosci odpowiadali na kazde pytanie, dziekuje ;)

Odnośnik do odpowiedzi

Ok to tak:

-Są ale raczej kulawe w stylu N80 lub całkiem niezła N81 (E51 jest pod tym względem jedną z tańszych)

-Sprawdź oferty różnych operatorów i zobacz która najbardziej ci odpowiada.

-Symbian S60 3.1 Edition (v9.3 1FP)

-Zależy czego potrzebujesz. Na pewno warto Jbak TaskMan (do zarządzania procesami) na pewno jakaś Opera Mini,YouTube, MobileTV (przydadzą się przy WiFi).

-Symbiana łamiesz (odblokowujesz jak to nazwałeś) gdy chcesz wgrywać alternatywne (piraty inaczej mówiąc) oprogramowanie bez podpisywania certyfikatów czy cofania daty

-Jeśli pobierasz oprogramowani z różnych dziwnych źródeł czy chodzisz z właczonym BT i masz oblatanych w temacie i złośliwych kolegów zainstaluj jeśli nie to sobie daruj.

-W Erze telefony są obecnie bez simlocka więc nie musisz nic zciągać, ale gdybyś kupił telefon z simlockiem (Orange, Plus) to usuwając go tracisz gwarancję (chyba ze zrobisz to w serwisie Nokii)

-Tu nie pomogę nie miałem jej na własność ale wiele razy miałem z nią kontakt i powiem ci że to fajny fonik najbardziej podoba mi się jego wykonanie i wygląd.

Odnośnik do odpowiedzi

Ja pewnie wiele nie wniose, ale najbardziej podobają mi sie te szpary w obudowie na bocznej powierzchni (zależnie od sztuki mniejsze lub większe) przez które leci do środka bród, hehe, nokia super jest <lol>

i mały edit:

PLUS ma telefony bez locka od dawna

usunięcie simlocka nie powoduje utraty gwarancji

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...