Skocz do zawartości

6670 - opinie.


..przemek..

Rekomendowane odpowiedzi

Mam ten telefon jest naprawde fullwypas. Przedewszystkim ma symbiana to jego największa zaleta. Całkiem dobry aparat 1.2 mpx. Posiada bluetooth, karty pamięci, mp3. Dodam że dzięki symbianowi instalujesz sobie np smart movie i oglądasz normalne filmy w formacie avi i do tego z napisami. Gdybyś miał więcej pytań to pisz śmiało postaram sie odpowiedzieć.

Odnośnik do odpowiedzi

Kiltel, wielkie dzieki. O to mi wlasnie chodzilo. Jeszce jedno pytanie i prosba. Najpierw pytanie, spotkalem sie z opiniami, ze klawiatura z deka drewniana, czy to prawda? A teraz prosba :) Moze zrobil bys test 6670? Opis co ma zawierac test jest przyklejony w kazdym dziale.

Odnośnik do odpowiedzi

no niestety klawiatura w 6670 nie jest tak dobra jak w 6630/80.Jest plaska zero wypuklen przez co czesto naciska sie nie ten przycisk co trzeba.Jesli chodzi o fona to w zasadzie to samo co 6630.Roznia sie wlasnie klawiatura,oczywiscie wygladem :) i symbianem(w 6630 jest nowszy).

Odnośnik do odpowiedzi

Dzieki programowi Eti camcorder 2 wyciągnąłem na swojej 6670 rozdzielczość 320x240 jakość dobra ale tylko 5kl/s (praydałby się szybszy procek). Tak jak napisał przemek ogranicznikiem długości nagrywania jest dostępna pamięć.

Odnośnik do odpowiedzi
jakie dlugie mozna nagrywac filmy nokia 6670 ??

Ile pamiec pozwala. Przeciez to symbian. Wez troche poszukaj, a nie ciagle sie pyatsz o te video. Tak czy siak video ponizej640x480 to kaszana, bo nic nie widac.

no tak ale w mojej nokii 6600 mozna nagrac tylko 10s :( , wpadlem na pewien pomysl tylko nie wiem czy zda on egzamin. myslalem zeby skopiowac na karte pamieci aplikacje z nokii 6630 lub 6670 do nagrywania filmow i wzucic to na dysk nastepnie wyslac to na jakis server zeby dalo sie ciagnac i by sprobowal ta aplikacje wkleic do mojej nokii 6600 ...

Odnośnik do odpowiedzi
no tak ale w mojej nokii 6600 mozna nagrac tylko 10s :( , wpadlem na pewien pomysl tylko nie wiem czy zda on egzamin. myslalem zeby skopiowac na karte pamieci aplikacje z nokii 6630 lub 6670 do nagrywania filmow i wzucic to na dysk nastepnie wyslac to na jakis server zeby dalo sie ciagnac i by sprobowal ta aplikacje wkleic do mojej nokii 6600 ...

Człowieku ale ty kombinujesz przecież jest dużo, dużo prostszy sposób wystarczy zainstalowac sobie wtelefonie jedną z dostępnych w interncie aplikacji do nagrywania i po kłopocie nagrywasz aż do wyczerpania pamięci. Te aplikacje to np. Eti Camcorder Pro(format 3gp), Eti Camcorder 2(format avi), i wiele innych.

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...