Skocz do zawartości

Reklama forum !! Warto?! Nie warto?!


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!

Ostatnio nasunoł sie temat reklamowania forum.

Kto jest za i czy ktos potrafi sam za projektowac

banner?? Odpłatnie...nie doplatnie ?

Forum ładnie łądnie sie rozwija,

ale uwazam ze bardzo przydalaby sie reklama..

Sam mogłbym pomoc

ale samemu to za duzo nie zdziałam :P

Piszcie swoje opisnie na temat...

Jak mialoby to wygladac lub jaki powinien byc banner.

A moze czy poprostu jest to strata czasu..

Pozdrawiam i zapraszam do dyskusji.

Odnośnik do odpowiedzi

Musze pogadac z wlascicelem<nie wiem czy w zamian by nie chcial reklamy na forum>ale mysle ze nie... sie okarze jutro... Mysle ze lekko logo przemodelowac,znaczy tak zeby bylo wiadomo o co chodzi a nie ze to adres sklepuz intenetowego czy cos...I jakos bysmy to ogarneli mysle??Co TY na to??

Odnośnik do odpowiedzi

A i na jakbysmy zrobili jakas ladna reklame to i u siebie w firmie walne w widocznym miejscu, tma sie przewal sporo osob bo to duzy plac...Lub na hurtowni papierniczej...mozliosc jest sporo. JAkby kazdy z nas waplan pare kartek na jakis tablicach czy cos to by zawsze jakas reklama darmowa na poczatek byla...<najlepij zebysmy to wszyscy uzgodnili>

Odnośnik do odpowiedzi
Bedziecie sie pchac w strone serwisowania komorek czy raczej forum, potem byc moze portal z pomoca dla zwyklych userow?

Hmm, z tym serwisowaniem to musze przyznać... że już od jakiegos czasu o tym myślę. Ale na razie jakoś na mysleniu się kończy - od miesiąca wybieram się do hurtowni po śrubokręt :D

Natomiast jeżeli chodzi o portal, to sam nie wiem. Trochę domena nie pasuje na portal, ale w sumie może być portal w formie forum.

PS. Przemek, a dlaczego zapytałeś czy będziemy szli w stronę serwisowania telefonów?

Odnośnik do odpowiedzi
portal w formie forum

Mi chodzilo cos na ksztal komforum.net

PS. Przemek, a dlaczego zapytałeś czy będziemy szli w stronę serwisowania telefonów?

Chodzi o to, ze jesli ammy pomagac zwyklym userom mozemy pogadac z administratorami stron zajmujacych sie wylacznie serwisowaniem.

Ps. A to chyba nie wiesz Necik gdzie kiedys bywalem ;) Dlatego jakby to byla strona pomocy dla zwyklych userow to moge pogadac czy po starej znajomosci by sie bannerami nie wymienili

Odnośnik do odpowiedzi
Moim zdaniem musimy sie uplasowac tak pomiedzy pasja a techtronic...

Techtrnic przeznaczony jest dla osób "znających się na rzeczy", natomist pasja jest juz tak bardziej "dla ludzi".

Wiadomo że wraz ze wzrostem popularności będą rosły koszty utrzymania (pasja miała takie problemy), ale mam nadzieję że jakos poradzimy sobie z tym problemem 8)

Odnośnik do odpowiedzi
A i na jakbysmy zrobili jakas ladna reklame to i u siebie w firmie walne w widocznym miejscu, tma sie przewal sporo osob bo to duzy plac...Lub na hurtowni papierniczej...mozliosc jest sporo. JAkby kazdy z nas waplan pare kartek na jakis tablicach czy cos to by zawsze jakas reklama darmowa na poczatek byla...

Myślę że największy rezultat przyniesie drobna reklama w punktach o tematyce GSM.

Chociaż reklama w innych miejscach równiez nie będzie zła (np. Pałac Kultury i Nauki - jakieś logo walnąć o wymiarach 50x100 metrów) :D

A tak na poważnie, to format A4 będzie chyba odpowiedni. Każdy ma w domu drukarkę, więc nie będzie problemu z wyprodukowaniem takiej reklamy. Jutro postaram się przygotować jakiegoś reklamowego pdf-a.

Odnośnik do odpowiedzi
Mi chodzilo cos na ksztal komforum.net

Raczej będziemy dążyli do nieco innego wyglądu, a mianowicie cos jak www.forum.webhelp.pl tzn. z prawej strony damy pionowy pasek w którym bedą takie moduły jak ostatnie posty, ostatnie newsy, itp.

jesli ammy pomagac zwyklym userom mozemy pogadac z administratorami stron zajmujacych sie wylacznie serwisowaniem

Przemek, czy mógłbyś podać przykładowe adresy takich stron?

Odnośnik do odpowiedzi
Raczej będziemy dążyli do nieco innego wyglądu, a mianowicie cos jak www.forum.webhelp.pl tzn. z prawej strony damy pionowy pasek w którym bedą takie moduły jak ostatnie posty, ostatnie newsy, itp.

Ale mam nadziej, ze bedzie mozliwosc czytania forum bez tego paska. Troche zmniejsza szerokosc forum i niejako je wydluza, a ja leniwy jestem i przewijac mi sie nie chce.

Przemek, czy mógłbyś podać przykładowe adresy takich stron?

simplegsm.info (tylko bez textow o stronnicznosci). Mysle, ze az tak nie ma sensu sie wglebiac. A dla zwyklego usera ciezko wbrew pozorom znalezc odpowiedzi na proste pytania.

Odnośnik do odpowiedzi

jak dla mnie to pomysl z reklama jest jak najbardziej ok.Tylko trzeba oczywiscie zmienic troszke wyglad forum zeby bylo bardziej "unikatowe"(Natan2oo5 znalazl forum o identycznym skinie jak pamietacie...)Trzeba stworzyc jakies ladne logo serwisu.Moim zdaniem na razie powinnismy pozostac jedynie przy forum a potem za jakis czas sprobowac uruchomic stronke.Moze osoby ktore maja jakies umiejetnosci w tworzeniu grafiki stworza pare bannerow i najlepszy sie wybierze.Aha i dodajmy sobie adres forum do podpisow na jakichkolwiek innych forach.

Odnośnik do odpowiedzi

Prawdopodobnie w lutym pojawi się finalna werrsja phpBB by Przemo i wtedy właśnie będziemy mieli nowy styl na forum (bardziej unikatowy, bo robiony pod indywidualne zamówienie).

banerki równiez załatwię, moze nawet wcześniej niz styl, bo banery nie maja wiele wspólnego z wyglądem forum.

Odnośnik do odpowiedzi

ooo widze temacik ładnie sie rozbudował :)

Moim zdaniem najpierw zostałbym przy samym forum bez strony www..

Wiec kazdy narazie rozreklamuje jak moze czyli nie wiem po znajomych jakies

wlepki plakaty itp Aha i wciaz czekamy na inne bannery.

@necika nie jest zly tylko ja myslałbym na jakims 3D

aby byl bardziej widoczny i wrzucajacy sie w oczy..

Pozdrawiam

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...