Skocz do zawartości

Jaki To Model Telefonu ? - Pomoc


Rekomendowane odpowiedzi

Witam nie dawno zdarzyło się coś śmiesznego w przesyłce zza granicy dostałem telefon bez niczego wraz z nadawcą myślimy że jakiś przypadek ;) No ale do rzeczy mam ten telefon nie wiem co to za maodel niemam do niego ładowarki wiem że jest to dotykiowy i ma windows mobile chcuałym go móc uruchomić więc proszę pomóżcie mi dowiedzieć sioę co to za model etc. chcuiałbym do niego łądowrke ;)

8a203d0eebdde54amed.jpg

a05526e9be4168femed.jpg

Jak coś pisać opodam więcej info ;P

Odnośnik do odpowiedzi

Na moje oko to chińska podróba ew. chińskie dziadostwo w którym na 100% nie siedzi WM tylko chiński system zrobiony tak żeby wyglądał jak WM.

Jaki to model trudno powiedzieć zależy z jakiego kontenera bo pewnie w każdym kontenerze były inaczej nazwane (kwestia chińskiej polityki przy zamówieniu kontenera nadrukują dowolne logo w dowolnym miejscu).

Odnośnik do odpowiedzi
  • 1 month later...

Witam nie dawno zdarzyło się coś śmiesznego w przesyłce zza granicy dostałem telefon bez niczego wraz z nadawcą myślimy że jakiś przypadek ;) No ale do rzeczy mam ten telefon nie wiem co to za maodel niemam do niego ładowarki wiem że jest to dotykiowy i ma windows mobile chcuałym go móc uruchomić więc proszę pomóżcie mi dowiedzieć sioę co to za model etc. chcuiałbym do niego łądowrke ;)

8a203d0eebdde54amed.jpg

a05526e9be4168femed.jpg

Jak coś pisać opodam więcej info ;P

A pod baterią żadnych informacji? Najczęściej jest dość spora naklejka z numerem imei i innymi danymi, a do pio075 - symbol WM jest widoczny na tylnej klapce telefonu :)

Przegladając propozycje telefonów natrafiłem na coś podobnego są to telefony "myphone" mają uderzająco podobne oznaczenia na dole wyświetlacza pozostaje kwestia modelu...

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli jest to chińczyk, jak mówi pio075, to wątpię zastosowanie WM. Ta platforma zapewne kosztuje, za jej użycie w swoich telefonach, domyślam się, że należy uiścić opłatę dla M$ za wykorzystanie ich dzieła. No i chińczyki chcą zarobić na tandecie, więc przeważnie wydają telefony tanie, ale tylko pozornie, bo "data ważności" sprawności działania telefonu jest stosunkowo krótka. Wątpię, by narażali się na koszty WM, skoro moga zrobić system oczywiście okrojony z funkcji i możliwości, ale wizualnie podobny i wmawiać klientą, że jest to WM :) Co do pytania o model, przyznam, że nie mam pojęcia, ale sprawdzenie oznaczeń pod baterią, wydaje się trafnym spostrzeżeniem ;)

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...