Skocz do zawartości

Lg330


xxpauulaaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Telefon kupiłaś u jakiegoś operatora???

Bo jak się domyślam pod prawym klawiszem wyboru masz skrót do neta tak??

Jeśli to skrót operatora to raczej go nie wyłączysz najczęściej są one przypisane na stałe. Po prostu naucz się go tak obsługiwać by nie trafiać w ten skrót.

Odnośnik do odpowiedzi
  • 5 months later...
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

Sorry, że podpinam się do tego tematu, ale mam parę pytań dot. tego modelu (LG GD330).

Będąc w menu i zamykając slidera nadal w nim pozostaje. Nie da się jakoś tak zrobić, że po zamknięciu slidera zamyka mi wszystko co mam otwarte i przenosi jakby do tego głównego pulpitu.

I jeszcze jedno - można tak zrobić, że podczas pisania smsów, żebym nie miał polskich znaków (przy pisaniu T9)?

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chodzi o zawiłości w sofcie samsumga (twoje pytania należą do tej kategorii) to lepiej skieruj je na forum zajmującej się tylko tą marką lub modelem, bo inaczej ciężko będzie Ci uzyskać odpowiedź. Samsung ma brzydki zwyczaj ukrywania najprostszych ustawień w "dziwnych" miejscach.

Jeśli chodzi o T9 to poszukaj w opcjach sms czy nie ma tam takiej funkcji jak wyłączenie polskich znaków i zobacz czy działa również na t9

PS. zamiast podpinać się do tematu to lepiej załóż nowy, bo nowy temat bardziej rzuca się w oczy i jest wyświetlany na stronie głównej

Edytowane przez Kamasek
Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...