Skocz do zawartości

Może Dodać Opcje...


Rekomendowane odpowiedzi

A my na to tak:

Z vel.Syntium wiele razy rozmawialiśmy na temat rozbudowy forum. Plany mamy ale jest inny problem że dostęp do FTP ma tylko root admin czyli necik a on się jakoś nie kwapi do zmian (podobno zamiany mają ruszyć gdy wejdzie nowe IP Board pożyjemy zobaczymy). Zanim zmieniono skrypt (wcześniej forum siedziało na php BB by Przemo (bodajże)) było tu znacznie więcej opcji i forum wyglądało ciekawiej (choćby dlatego że miało własny banner) i aktywność była większa ale obecnie admin zarzucił tylko skrypt i tak zostało (ostatnio spolszczył przyciski).

Odnośnik do odpowiedzi

Wersja IPB 3.0 już jest, tylko teraz ona musi być dopracowywana, co za tym idzie nadal trzeba czekać..w każdym razie zobaczycie zmiany na forumPC.pl to potem pewnie zobaczycie je i tutaj na forumGSM.pl. O administracji to już od dłuższego czasu szkoda słów pisać.

Model telefonu pod Avatarem wydaje mi się suma sumarum niepotrzebną opcją.

Odnośnik do odpowiedzi
Model telefonu pod Avatarem wydaje mi się suma sumarum niepotrzebną opcją.

To ma być tylko bajer który na forum GSM jest jak najbardziej na miejscu (większość for o takiej tematyce ma takie info po avem jak Telefon, Operator itp.)

Odnośnik do odpowiedzi
  • 5 weeks later...

Właśnie, czemu na forumpc.pl jest ipb:3.0 a tu nie? Jak po raz pierwszy tu trafiłem, to też się zdziwiłem co tu tak pusto. Wygląd też raczej ubogi. Administrator to chyba śpi i chrapie w najlepsze.

Odnośnik do odpowiedzi
Właśnie, czemu na forumpc.pl jest ipb:3.0 a tu nie? Jak po raz pierwszy tu trafiłem, to też się zdziwiłem co tu tak pusto. Wygląd też raczej ubogi. Administrator to chyba śpi i chrapie w najlepsze.

No właśnie śpi wpadł jesienią na forum narobił nadziei i tyle go widzieliśmy. widocznie się jeszcze ze snu zimowego nie wybudził :P

A tak bardziej poważnie to to forum jest naprawdę zaniedbane a admin nic sobie z tego nie robi widocznie zapomniał o tym forum bo z PC po zmianie na IPB 3 zniknął nawet odnośnik do naszego forum.

Odnośnik do odpowiedzi
wpadł jesienią na forum narobił nadziei i tyle go widzieliśmy

jak to się mówi "Nadzieja umiera ostatnia" (...) Może nawet nas wszystkich przeżyje xD

zapomniał o tym forum bo z PC po zmianie na IPB 3 zniknął nawet odnośnik do naszego forum

prawdziwy cios w nerkę :]

Jak po raz pierwszy tu trafiłem, to też się zdziwiłem co tu tak pusto.

rejestrowałbyś się w tym czasie, kiedy ja i Piotrek to dopiero poznałbyś znaczenie słowa "pusto" :D Tematy pojawiały się co 2/3 dni ;)

Odnośnik do odpowiedzi
  • 3 weeks later...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...