Skocz do zawartości

NOKIA 6230i czy 6630


cancel

Rekomendowane odpowiedzi

za miesiac konczy mi sie umowa i chce wybrac ktorys z tych dwuch telefonow czytałem o nich duzo na necie ale nic mnie tak 100% nie przekonało ktorego wybrac

Ps. jedynie ze sa jakies lepsze telefony orange'u

pomozcie prosze

http://www.nokia.pl/nokia/telefony/modele/6630/cechy/

http://www.nokia.pl/nokia/telefony/modele/...echy/index.html

Odnośnik do odpowiedzi
Ja bym brał 6630 bo chyba lepsza jest (symbian)

Otuż to!

To w sumie teraz jest ajważniejsze!

Pozatym fajnie sie prezentuje!

Ma spory wyświetlacz

więc zdjęcia napewno wychodzą fajne!

Ja bym wzioł 6630

Odnośnik do odpowiedzi
Ja bym brał 6630 bo chyba lepsza jest (symbian)
To w sumie teraz jest ajważniejsze!

Symian wbrew pozorom nie jest az taki cudowny. Pobawcie sie wm2003se. To jest dopiero cudo :)

Co do pyatnia to moje zdanie jest takie. Jak chcesz dobry telefon do dzwonienia, sms'ow, mms'ow z mp3 to 6230i. Bedziesz mial pewnosc, ze zawsze bedzie dzialac. Na symbianie niestety bywa tak, ze jakas walnieta aplikacja i sie robia dziwne rzeczy z telefonem. Ale jak lubisz sie pobawic to 6630 jest bardzo fajna. Czytalem jednak, ze symbian 7.0 i tak nie ma szans z uiq.

Odnośnik do odpowiedzi

mam pytanie w niektorych recenzjach jest napisane ze 6630 ma symbiana 7.0 a w niektorych 8.0 czy to jakis blad czy ona poprostu tez obsluguje 8.0

a i czy np przy zmianie symbiana z 7.0 na 8.0 trace gwarancje ?!

i czy łatwo jest zdobyc symbiana 8.0 PL do tego fonu ;p

Odnośnik do odpowiedzi

ja bym bral NOKIE 6630, ja aktualnie posiadam NOKIE 6600 i jestem z niej zadowolony. A przecież NOKIA 6630 jest nowym telefonikiem i zapewne bledy jakie wystepywaly w symbianach powinny byc naprawione. Bez zastanowienia bierz NOKIE 6630 wiecej mozliwosci !!!!!!! praktycznie same plusy - duzy wyswietlacz, extra aparat ( moja NOKIA 6600 robie dobre zdjecia a 6630 powina robi jeszcze lepiej), nagrywanie filmow 1h (to mnie cieszy w tym telefonie), mp3, troszke szkoda ze telefonik zostal pozbawiony IRDY ale ja wyrazam swoja opinie :D BIERZ NOKIE 6630

Odnośnik do odpowiedzi

...i kolejny post wnoszacy bardzo wiele do dyskusji.Jezeli masz jakies sprawy do kogos to zalatwiaj je na pw!!Lub jesli nie masz nic ciekawego do powiedzenia to po prostu nie pisz!!

Koniec OT od teraz trzymajmy sie tematu.

Odnośnik do odpowiedzi

Polecam 6630. Dzięki symbianowi możesz poszerzać funcjonalność telefonu poprzez instalacje odpowiedniego oprogramowania. A pozatym na 6630 pooglądasz sobie pełnometrażowe filmy avi i to z napisami, pograsz sobie w gry z N-gage i takich przykładów wyższości tego telefonu nad 6230i mógłbym wymieniać i wymieniać. Dodam jeszcze że 6630 to jeden z szybszych symbianowców obecnie dostępnych na rynku.Pozdro.

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...