Skocz do zawartości

Nr Zastrzezony


paula123

Rekomendowane odpowiedzi

pisze wszedzie gdzie sie da chodze tez wszedzie.bylam nawet na policji ale powiedzieli ze moga jedynie zlozyc pismo do prokuratury a ze to tez malo da. Sprawa wyglada tak ze od jakiegos czasu wydzwania do mnie jakis numer.oczywiscie zastrzezony... dzwoniac... chyba nie musze mowic co robi powiem jedynie ze to napastowanie seksualne... dzwoni do skutku az odbiore juz nie raz mialam wyladowana baterie przez niego. wstaje rano 64 nieodebrane polaczenia to troche chore nie prawda? dlatego chciala bym sie dowiedziec czy ktos ma jakies mozliwosci zeby dowiedziec sie kto to. i zlamac ten numer. moze sa do tego jakies programy? :blink:

Odnośnik do odpowiedzi
pisze wszedzie gdzie sie da chodze tez wszedzie.bylam nawet na policji ale powiedzieli ze moga jedynie zlozyc pismo do prokuratury a ze to tez malo da. Sprawa wyglada tak ze od jakiegos czasu wydzwania do mnie jakis numer.oczywiscie zastrzezony... dzwoniac... chyba nie musze mowic co robi powiem jedynie ze to napastowanie seksualne... dzwoni do skutku az odbiore juz nie raz mialam wyladowana baterie przez niego. wstaje rano 64 nieodebrane polaczenia to troche chore nie prawda? dlatego chciala bym sie dowiedziec czy ktos ma jakies mozliwosci zeby dowiedziec sie kto to. i zlamac ten numer. moze sa do tego jakies programy? :blink:

Programy nie :lol: Może zadzwoń na policję i powiedź,abynamierzali ci połączenia, spróbuj wytrzymać przez (chyba 1 minutke) i powinni namierzyć. Tak mi się wydaję ;)

Albo klnij go i ty ;P

// spokojniej proszę :P

//Syntium

Odnośnik do odpowiedzi
pisze wszedzie gdzie sie da chodze tez wszedzie.bylam nawet na policji ale powiedzieli ze moga jedynie zlozyc pismo do prokuratury a ze to tez malo da. Sprawa wyglada tak ze od jakiegos czasu wydzwania do mnie jakis numer.oczywiscie zastrzezony... dzwoniac... chyba nie musze mowic co robi powiem jedynie ze to napastowanie seksualne... dzwoni do skutku az odbiore juz nie raz mialam wyladowana baterie przez niego. wstaje rano 64 nieodebrane polaczenia to troche chore nie prawda? dlatego chciala bym sie dowiedziec czy ktos ma jakies mozliwosci zeby dowiedziec sie kto to. i zlamac ten numer. moze sa do tego jakies programy? :blink:

To tak ciężka sprawa że to zastrzeżony w innym przypadku można by blokować numer przez BOK albo programami/modami.

Może odbierz jak zadzwoni ścisz głośnik na zero wyłącz mikrofon i odłóż telefon zobaczymy ile tek wytrzyma, pomysł z pojechaniem gościa też nie jest zły :P

Może warto zmienić numer jeśli nie masz abo.

Odnośnik do odpowiedzi

mam mix'a :) wiec nie da sie zmienic numeru bo musiala bym placic kare. polaczenia odbieram zawsze i naciagam goscia na wydatki ale co to daje? nic :) kolezanke tak nekal 2 lata to samo robila tagze wiem ze nie da mi spokoju ;p chodzi tylko o to zeby w jaki kolwiek sposob zlamac ten numer tez go wtedy zaczne wkurzac:))co do pojechania...nic nie daje:) produkowalam sie ile tylko moglam ale mnie chyba nawet nie sluchal :lol::lol::lol:

a policja powiedziala ze mi nie jest w stanie w zaden sposob pomoc.;]

Odnośnik do odpowiedzi

W takim razie proponuję telefon do Biura Obsługi Klienta może oni coś tam pomogą. Przedstaw im sprawę może dadzą radę coś zrobić albo się przyzwyczaj po prostu.

A jeszcze jedno pytanie jaki masz telefon może da rade to jakoś fonem zablokować??

Odnośnik do odpowiedzi

No niestety to zbyt wiele nie zdziałasz jedynym racjonalnym wyjściem jest zadzwonić od BOK'u albo zaliczyć przechadzkę do salonu operatora.

Może jakiś kolega się z ciebie zrzuca czy coś??? Play Fresh robi swoje teraz można tanio do wszystkich :lol:

Odnośnik do odpowiedzi

nie mam az tak porabanych znajomych zeby dzwonili wyznawali mi milosc i do tego sobie yhm :D:D :lol::lol: do bok dzwonilam u operatora tez wszyscy maja stracha odblokowac ten numer bo teraz tak to chronia wszystko ze szok.tylko prokuratura .. nawet policja nie pomoze porazka :) coz..pozostaje mi czekac na jego blad moze kiedys zapomni zastrzec numeru:)

Odnośnik do odpowiedzi

Wiesz wątpię pewnie w opcjach komy ma ustawione ukrywanie numeru mógłby zapomnieć jedynie gdyby dzwonił przez prefiks #31#XXXXXXXXX.

To może zrób inny myk daj telefon bratu np. na jakiś czasz jak przez powiedzmy tydzień bedzie odbierał jakiś facet to może sobie odpuści ;)

Odnośnik do odpowiedzi
nie mam az tak porabanych znajomych zeby dzwonili wyznawali mi milosc i do tego sobie yhm :D:D :lol::lol: do bok dzwonilam u operatora tez wszyscy maja stracha odblokowac ten numer bo teraz tak to chronia wszystko ze szok.tylko prokuratura .. nawet policja nie pomoze porazka :) coz..pozostaje mi czekac na jego blad moze kiedys zapomni zastrzec numeru:)

Za co my płacimy podatki ? :lol:

Odnośnik do odpowiedzi

mialam nawet przekirerowanie rozmow i nic :] dzwonil na 2 numer haha albo na domowy. podatki wlasnie widac za co placimy... ^^

moze ma ustawione w opcjach kom. ale czasem jak korzysta normalnie z telefonu to ma swoj numer wiec sa szanse ze zapomni ustawic. sadze ze jest na tyle glupi zeby korzystac ze swojego normalnego numeru jedynie go zastrzegajac.

musze chyba sie nastawic na nekanie 2 lata moze tak jak bylo z moja kolezanka..po 2 latach zmieni obiekt zainteresowan :blink::blink:

Odnośnik do odpowiedzi

Że też zawsze znajdzie się takie przerośnięte dziecko, co nie ma nic do roboty tylko dzwonić i miłość nieznajomym wyznawać..Krzyżyk na drogę takim. Ale ale, jest pewien MYK :D W mojej recenzji K770i napisałem jak ograniczyć połączenia przychodzące tylko do numerów zapisanych w naszej książce telefonicznej B) Wiadomo, ma to tą wadę, że jeśli ktoś znajomy chciałbym zadzwonić od kolegi nie udałoby się, ale włączyć tą funkcję na tydzień, czy dwa i może przerzuci się na inne ofiary, albo przechyli się z balkonu i ups.. xD

Çýa :blink:

Odnośnik do odpowiedzi
Że też zawsze znajdzie się takie przerośnięte dziecko, co nie ma nic do roboty tylko dzwonić i miłość nieznajomym wyznawać..Krzyżyk na drogę takim. Ale ale, jest pewien MYK :D W mojej recenzji K770i napisałem jak ograniczyć połączenia przychodzące tylko do numerów zapisanych w naszej książce telefonicznej B) Wiadomo, ma to tą wadę, że jeśli ktoś znajomy chciałbym zadzwonić od kolegi nie udałoby się, ale włączyć tą funkcję na tydzień, czy dwa i może przerzuci się na inne ofiary, albo przechyli się z balkonu i ups.. xD

Çýa :blink:

Tylko wiesz Szymonie że w takim przypadku jest taki myk że nikt obcy czy nawet operator się do ciebie nie dodzwoni a to przy jakimkolwiek abo już jest trochę przypał.

Balkon, balkon czekaj niech pomyślę dobudowałeś kolejne piętro :lol: to jak za 1,5 roku ;)

Odnośnik do odpowiedzi
Tylko wiesz Szymonie że w takim przypadku jest taki myk że nikt obcy czy nawet operator się do ciebie nie dodzwoni

pisałem to innymi słowy tutaj "ma to tą wadę, że jeśli ktoś znajomy chciałbym zadzwonić od kolegi nie udałoby się" a logiczne myślenie doprowadzi czytającego do wniosków, które ty przedstawiłeś po prostu jaśniej.

Balkon, balkon czekaj niech pomyślę dobudowałeś kolejne piętro, to jak za 1,5 roku

jakby ktoś nie wiedział, Piotr Łuszcz zmarł 26 grudnia 2000. Kolega pio075 sądzi, że pójdę w jego ślady i również polecę wzdłuż okien bloku..[*] forever.

Odnośnik do odpowiedzi
pisałem to innymi słowy tutaj "ma to tą wadę, że jeśli ktoś znajomy chciałbym zadzwonić od kolegi nie udałoby się" a logiczne myślenie doprowadzi czytającego do wniosków, które ty przedstawiłeś po prostu jaśniej.

jakby ktoś nie wiedział, Piotr Łuszcz zmarł 26 grudnia 2000. Kolega pio075 sądzi, że pójdę w jego ślady i również polecę wzdłuż okien bloku..[*] forever.

Ad. pierwsza część. Ty nie wiem jak ja to czytałem ale nie zauważyłem tego :blink:

Ad. druga część. Kolega pio075 nie sądzi kolega to wie :P Nie no dobra dajmy z tym spokój miał być krótki zrzut a wyszło jak zawsze :lol: . Sprowokowałeś mnie tym tekstem po prostu ;)

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...