Skocz do zawartości

Internet Przez Komórkę


azazaz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Połączyłem się wczoraj przez swoją nokie 6120 i za kilka sekund zżarło mi 2 zł. Wiem, że to nie możliwe, żeby tyle płacić za połączenie dlatego chciałbym abyście doradzili mi co kupić, żeby korzystać jak najtaniej z neta.

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam inną historię. Byłem sobie ostatnio na wyjeździe w kraju poza UE. W hotelu moja Nokia E51 wykrywała hot spota. Beztrosko hulałem sobie w necie.

Rachunek przyszedł na 300 zł i boje się, żeby jeszcze mi nie dowalili mocniej (ERA), bo akurat tam kończył mi się okres rozliczeniowy (po jego zakończeniu odbyłem jeszcze 7 min rozmowę na Skype). Infolinia 2 tyg po fakcie podaje koszta roamingu na 100 zł jeszcze, ale cały drżę by nie było więcej (a sporo się słyszy o rachunkach za tysiące złotych).

Przestroga dla wszystkich - poza UE tel ma się wyłączony, wieczorem tylko smsy się śle...

Proszę o modlitwę...

Jak to jest, że przez hotspot nalicza opłaty :angry: ?

Odnośnik do odpowiedzi
  • 3 weeks later...

Play ma teraz też inna usługe. Pakiet Play Online dla internetu w telefonie Weszla dopiero co, bo chyba od lipca. Mozesz miec internet za 15 zl (500 MB albo 1 Gb za 25 zl itd.) Oferta wyglada zachecajaco i wiem, ze duzo osob sie juz skusilo.

Jak tak dalej Play bedzie szalal z nowymi ofertami, to niedlugo net w komorce bedzie sie bardziej oplacal niz stacjonarny :P

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...