Skocz do zawartości

Samsung U700.. Co Z Nim?


zagurboss

Rekomendowane odpowiedzi

Lutowanie tego typu elementów nie należy do łatwych(posiada ponad 20 punktów lutowniczych),osobie która nie ma pojęcia o lutowaniu należy życzyc powodzenia i modlić sie aby starego gniazda nie wyciągneła razem z punktami lutowniczymi których miejsce jest na PG. ;),nie mówiąc już o osadzeniu nowego..

post-6271-1244548039_thumb.jpg

Odnośnik do odpowiedzi
  • 1 month later...

Cześć.

Mam taki sam problem, ale skoro da się naładować poprzez USB, to raczej chyba nie jest wina wejścia w telefonie tylko ładowarki?

Mam Samsunga M3510. Nowy telefon i myślałem, że to problem z ładowarka, która kosztuje grosze.

Pozdrawiam.

Odnośnik do odpowiedzi
Cześć.

Mam taki sam problem, ale skoro da się naładować poprzez USB, to raczej chyba nie jest wina wejścia w telefonie tylko ładowarki?

Mam Samsunga M3510. Nowy telefon i myślałem, że to problem z ładowarka, która kosztuje grosze.

Pozdrawiam.

Skoro możesz naładować przez USB to zapewne jest to wina Ładowarki kup nową albo pożycz od kogoś kto ma taką samą sprawną i zobacz czy się naładuje.

Odnośnik do odpowiedzi

Kupiłem ładowarkę i działa. Tamtą oryginalną zaniosę przy okazji do serwisu we Wrocku, to wymienią na nową.

Jakaś lewa firma robi chyba ładowarki dla Samsunga, która chyba nawet ich nie sprawdza. Moja od nowości nie działała.

Pozdrawiam.

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...