Skocz do zawartości

Lg Ku990 Vs. Ku990i


DonBartezz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Mam do wyboru te dwa telefony, patrząc na dane techniczne nie zauważyłem różnicy, nie wiem czym się różnią proszę was o wskazanie różnic i mała podpowiedź, który wygrać. Na pewno różnią się tym że KU 990 ma w zestawie słuchawki, rysik, kabel i płytkę a 990i niestety tego nie posiada.Z góry dzięki za pomoc pozdrawiam :rolleyes:

Odnośnik do odpowiedzi

Główna różnica to aparat fotograficzny. W wersji "i" zrezygnowano z rozwiązania sygnowanego przez znaną firmę Schneider-Kreuznach, a zastosowano aparat identyczny jak w modelu KF750 Secret. Jest także inna zmiana na gorsze - nie ma już lampy błyskowej z prawdziwego zdarzenia (xenonowej), jest tylko dioda. "Stary" Viewty miał też opcje stabilizacji obrazu i redukcji czerwonych oczu, których nie ma nowy - KU990i ma za to opcje śledzenia twarzy i detekcji uśmiechu.

W kwestii oprogramowania dodano obsługę filmów z kodekiem XviD (wcześniej był tylko DivX) oraz plików TXT.

W zestawie z "nowym" Viewty nie znajdziemy już rysika, płyty CD, kabla USB i słuchawek stereo.

Odnośnik do odpowiedzi
  • 4 months later...
  • 5 months later...

Z tego co mi wiadomo Procesor jest ten sam więc różnice są takie jak wymienione wyżej.

No w sumie tak... flash i aparat moga (nie musza)byc na jednej plytce ktora bbyla zmieniana tworzac model 990i ...

Kupie,rozbiore,sprawdze i napisze co i jak :)

sorry za OT ale pio075 pelen respect masz niezla wiedze

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...