Skocz do zawartości

Możliwości Nowoczesnych Telefonów Komórkowych


other

Rekomendowane odpowiedzi

Kończy mi się abonament i nareszcie będę mógł się pozbyć mojego okropnego samsunga i zdecydowałem żeby kupić sobie Nokię. Postanowiłem tym razem nie iść za radą sprzedawcy i tego co aktualnie oferują operatorzy komórkowi i bliżej się przyjrzeć możliwościom współczesnych telefonów, podczas czego zrodziło się w mojej głowie kilka pytań.

Jako że mój abonament nie będzie zbyt wysoki, nie mogę szaleć z nowoczesnością telefonu (niestety nokia 5800 prawdopodobnie odpada), jednak chciałbym się dowiedzieć kilku rzeczy o technologiach których właściwie mogę jeszcze nie rozumieć.

Pierwsza sprawa: GPS. Gdy telefon go posiada czy korzystanie z nawigacji jest darmowe, czy też wiąże się to z uiszczaniem opłat za internet? Będzie to dla mnie ważne przy wyborze telefonu.

Kolejną kwestią jest wifi w telefonie - jeżeli w pobliżu znajduje się darmowy hotspot, czy można się do niego za darmo podłączyć(tak jak ma to miejsce w laptopach).

Dalej - Symbian. Czy jest najlepsze rozwiązanie jako system w telefonie (przynajmniej tych telefonów w miarę 'dostępnych', nie myśląc o Windows Mobile) i czy wersje poszczególnych Symbianów mocno różnią się funkcjonalnością?

I największa bolączka mojego obecnego telefonu - bateria. Na co zwracać uwagę przy kupnie telefonu, aby bateria trzymała jak najdłużej, nawet przy intensywnym korzystaniu? Właściwie jest to dla mnie główny czynnik wyboru telefonu, zaraz obok łatwości pisaniu smsów.

Z góry dziękuję za udzielenie odpowiedzi.

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...