Skocz do zawartości

Darmowe Doładowanie Konta W Telefonie


vel.Syntium

Rekomendowane odpowiedzi

Niżej opiszę wam jak doładować konto swojego telefonu.

1) Wchodzimy na stronę www.otineo.com

2) Rejestracja

- Język: nic niezmieniamy

- Kraj : nicniezmieniamy

- nr telefonu: tutaj podajemy swój numer telefonu

- Nazwa użytkownika: Wiadomo chyba

- Hasło :wiadomo

- Potwierdź hasło to samo co u góry

- email: wpisujemy swój e-mail

Numer telefonu osoby polecającej: tu wpisujemy w pierwszym okienku 48 a w 2 okienku 787246132 (dostaniecie za to dodatkowo kilka punktów)

3) Dzwonimy pod wyświetlony numer w celu potwierdzenia rejestracji ( dopowiem, że odzywa się sekretarka, mówi dwa zdania i nas rozłącza automatycznie. Trwa to może 6 sek. a kasy weźmie może z 3gr.)

INFO:

Strona daje nam punkty, które potem możemy zamienić na doładowanie naszego telefonu. Jest to możliwe, kiedy będziemy mieć już 100pkt. co możemy uzbierać w przeciągu nawet 20minut :)

100pkt daje nam doładowanie za 5 zł, 200 otinek daje nam 10 zł..

//Spamerzy :P

//pio075

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. W sieci od jakiegoś czasu krąży sposób jak za darmo doładować konto w telefonie.. Postanowiłem wrzucić go na to forum :) Po uzbieraniu 100 Ottinków (punktów) możemy od ręki wymienić je na doładowanie 5zł. Nie ma żadnego problemu z wypłacaniem pieniędzy (aż sam się zdziwiłem). Jeżeli ktoś z obsługi usunie ten temat - uszanuję to. Jednak wg. mnie powinien on zostać - testowałem osobiście i działa. Zapraszam do testow.

Wchodzimy na Strone:

https://www.otineo.com/pl/app/register/rec/...WhF3dMZ73CJ8B34

Strona czasami wolno chodzi i sie Rejestrujemy:

-Jako Kraj i język Bierzemy Polska

-Nick i Hasło

-Email

-Nr Telefonu- Podejemy Swój poniewaz trzeba aktywacje zrobic

-Kod z Obrazka

Akceptujemy regulamin.

Dalej Bierzemy telefon do ręki ( ten co rejestrowaliśmy) i wykręcamy nr. 0 800 900 009 i konto aktywowane

doładowanie dostajemy gdy uzbieramy 100 otinków (taka nazwa punktów), na start po aktywacji konta dostajemy 60 otinków. Za poleconego na 1 poziomie otrzymujemy 10 otinek! Za poleconego na drugim poziomie 5 otinek. można też oglądać reklamy i zbierać otinki (przeważnie dostaje się 1-2 otinków za reklamę) ale to nie warto.

Dzięki Otineo masz możliwość wykonywania bezpłatnych połączeń telefonicznych lub dostaniesz za darmo kupony doładowujące do telefonów komórkowych na kartę.

Walasnie z nudow uzbieralem sobie 100 ottinek i zaladowalem konto za 5zł. Dowod:

0d0394872e708fc5m.jpg

3d131fdaad66be33m.jpg

a38732e421385269m.jpg

2d6a56e51e9ccda5m.jpg

Odnośnik do odpowiedzi

Witam! :) mam dla was fajna oferte ;p za darmo mozecie doladowywac swoje konta :) sa 2 minusy ;) jeden jest taki ze mozna doladowac w sieci plus orange play heyah i era tylko za 5 zl ;] w sami swoi i cyfrowym polsacie za 10 zl a drugi minus jest taki ze trzeba siedziedziec przed komputerem i ogladac reklamy i zbierac punkty ktore pozniej mozna zamienic na doladowanie ;D Ja do was rowniez mial bym prosbe ;D abyscie w okienku polecany numer wpisali numer +48695297845 wtedy ja tez troszke na tym skorzystam ;p ! Z góry dziękuje :D

Strona to https://www.otineo.com/ pamietajcie ze jak bedziecie to komus podawac to tam jest napisane https!! a nie http ;]

Mam nadzieje ze pomoglem tym ktorzy maja male problemy z kontem ;p

Pozdrawiam :D

Odnośnik do odpowiedzi

Witam !!! Chciałem wam pokazać poradnik jak za darmo dzwonić na stacjonarne i komórki oraz jak za darmo zdobywać doładowania !!!

1. Wchodzimy na

2. Wpisujemy swój (!) numer telefonu, nazwę użytkownika oraz hasło (potem powtarzamy)

3. Zaznaczamy że akceptujemy umowę, przepisujemy kod z obrazka.

4. Klikamy przejdź dalej.

5. Dostaliśmy za darmo 60 otinek (takich punktów na ich stronie), klikamy przejdź do aplikacji.

6. Musimy aktywować konto czyli:

- 22 205 39 44 (dla telefonów komórkowych ? numer płatny wg stawki Twojego operatora).

Połączenie trwa 6 sekund więc wam dużo z konta nie zeżre

7. Po aktywacji mamy 2 opcje zarabiania otinek:

a) oglądamy reklamy potem odpowiadamy na pytania (wolny sposóB)

B) wysyłamy e-maila do znajomych żeby się zarejestrowali z waszego konta. (szybszy sposób ale trzeba mieć dużo znajomych. Za każdego poleconego znajomego dostajemy aż 10 otinek !

Żeby dostać doładowanie do danej sieci potrzebujemy za 5 PLN potrzebujemy 100 otinek (oprócz Sami Swoi tam trzeba 200 otinek ale za to dostajemy 10 PLN)

Można też dzwonić na telefony stacjonarne oraz komórki (tylko z Internet Expolrer !)

Cytuj:

? dla połączeń międzynarodowych: 00 - numer kierunkowy kraju ? numer kierunkowy miasta ? docelowy numer telefonu,

(np. Niemcy 0049 123 456 789 ),

? dla połączeń krajowych: numer kierunkowy ? docelowy numer telefonu,

(np. Warszawa 022 987 65 42 ),

? dla połączeń na telefony komórkowe krajowych operatorów: 0 ? docelowy numer telefonu, (np. ERA GSM: 0 6...),

Ceny są takie:

Kod:

https://www.otineo.com/pl/app/rates

Kod:

https://www.otineo.com/pl/app/softphone

.

Ogólnie strona bardzo fajna. Na starcie dostajemy 60 otinek potem możemy szybko dobić już 40 i mamy darmowe doładowanie.

Odnośnik do odpowiedzi

siemka wejdz na to mozna za darmo doladowac konto komórki na wszytkie sieci ogladajac reklamy tam jest pokazane jak to zrobic i wpisz mój numer przy rejestracji polecajacego 514306417 www.otineo.com STRONKA WIARYGODNA SPRAWDZALEM

:wacko: :wacko: :wacko: :wacko: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes::o;):lol: :lol:

// Nie pisz pogrubioną czcionką, ponieważ nie ma to sensu i źle się czyta.

vel.Syntium

Odnośnik do odpowiedzi

Z pewnością weszliście w ten temat z uśmieszkiem na twarzy, bo jak to, doładowania do telefonu za darmo? Nie, to niemożliwe. A jednak ; )

Polska to pierwszy kraj, w którym zaczęła działać internetowa platforma nowej generacji Otineo, która umożliwia emisję reklam wideo. Jej założeniem jest tworzenie kontekstu do aktywnego odbioru reklamy wideo przez użytkowników. Otineo wprowadza również unikalne i nowe na rynku internetowym narzędzia dla reklamodawców i marketerów: Pay-Per-View Full Screen to nowy model emisji i rozliczania reklamy wideo w Internecie, a Targetowanie Autorskie to nowy skuteczny model docierania do grup docelowych.

"W wypadku Otineo mówienie o nowej jakości w reklamie internetowej wideo nie jest frazesem. Nasz model eliminuje zjawisko ślepoty bannerowej. Tworzymy środowisko do emisji reklam, które zagwarantuje reklamodawcom dotarcie do świadomego użytkownika z pełnym przekazem przy zastosowaniu innowacyjnej metody targetowania opartej o pogłębioną segmentację grup docelowych" ? powiedział Łukasz Adamczyk, PR Manager Otineo.

Pay-per-View Full Screen to autorski model emisji reklamy wideo opracowany przez twórców Otineo, w którym reklama nie jest emitowana jako dodatek do innych treści, ale stanowi podstawową zawartość serwisu. Spoty reklamowe są emitowane w trybie pełnoekranowym, na czarnym tle, a internauta ogląda wyłącznie reklamy i nie jest rozpraszany przez inne treści serwisu. Po zakończeniu emisji użytkownik potwierdza fakt obejrzenia reklamy. Reklamodawca ponosi koszt jedynie faktycznie potwierdzonych przez użytkowników obejrzeń reklamy.

"Oferowana przez nas forma reklamy Pay-Per-View Full Screen jest bardzo korzystna ekonomicznie dla reklamodawców, gdyż jest rozliczana nie za wyświetlenia, ale za rzeczywiste obejrzenia reklamy. Fakt ten dodatkowo podkreślamy stosując wskaźnik CPV (Cost Per View), a nie standardowy CPM przypisany do klasycznej reklamy odsłonowej w Internecie" ? podkreślił Marcin Owczarek, Product Manager Otineo.

Zastosowanie tego modelu wymaga również zmiany podejścia do użytkowników serwisu. Odwiedzają oni serwis z własnej inicjatywy, aby oglądać reklamy i dodatkowo są za to gratyfikowani. Wpływa to pozytywnie na akceptację komunikatów zawartych w reklamach.

Mowa o stronie www.otineo.com . Poprzez oglądanie reklam zbieramy tzw. otinki, które potem możemy wymienić na darmowe rozmowy, czy też doładowania. Na starcie otrzymujemy 60 otinek, liczba ta zwiększa się wraz z oglądaniem reklam. Za 100 otinek możemy już otrzymać kod doładowujący (5zł) do danej sieci. Co najważniejsze, nie ma żadnych haczyków, o stronie możemy poczytać nawet w Gazecie Wyborczej. W każdej chwili możemy się również wyrejestrować. Sam jestem bardzo ostrożnie nastawiony do tego typu rzeczy, jednak w tym wypadku to ewenement, który działa.

Do rzeczy:

Wchodzimy na www.otineo.com . Jeśli chcemy zapoznać się z regulaminem klikamy "pomoc".

Rejestrujemy się:

otineoy.jpg

W polu "Nr osoby polecającej" prosiłbym o wpisanie w pierwszym polu 48, a w drugim 792331873, Ciebie nic to nie kosztuje, a ja dostanę otinki. Słyszałem też, że jeśli poda się polecającego też się dostanie coś, ale nie jestem pewien, więc nie będę wprowadzał w błąd. Po rejestracji konto należy aktywować:

Dzwonimy pod:

- 800 90 00 09 (dla telefonów stacjonarnych ? numer bezpłatny)

- 22 205 39 44 (dla telefonów komórkowych ? ok 10 gr.)

Połączenie trwa 5 sekund.

I do dzieła - oglądamy reklamy, namawiamy znajomych aby się zarejestrowali i dostajemy doładowania.

Jeszcze raz prosiłbym o wpisanie nr ; ) Wysokich "wygranych" :)

//Znów to dziadostwo na forum jak widać sposób dobrze znany i opisany przez kilku innych.

//Za kolejne tematy ze stronką www.otineo.com posypią się warny a temat będzie usuwany nie będziemy łączyć tematów w nieskończoność

//pio075

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...