Skocz do zawartości

Lg Kp170


pele

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 month later...
Hej!

Widziałam ten telefon w wielu sklepach od 190 zł, ale byłam w biedronce i ten sam telefon za 159 zł dlaczego tak tanio?!

Chciałabym go sobie kupić, kto mi go poleca?!

Otóż droga Aleksandro jest tani ponieważ nie ma praktycznie nic. Ja go nie polecę (podobnie jak większość LG) bo gdybym miał mieć goły telefon w którym w dodatku soft muli i jest nieintuicyjny to naprawdę żałowałbym każdej wydanej złotówki. Z około 200zł wolałbym kupić z alledrogo SE K750i lub K550i bądź też nokię 3110 classic lub 5300 XpressMusic co prawda nie będą to nowe telefony ale o niebo lepsze od tego LG.

Odnośnik do odpowiedzi

No bez kitu, to nie jedyny model który możesz kupić. Przytaczając pewną myśl "Tego kwiata, to pół świata" xP

I w tej cenie mimo niezłego wyglądu kilku LG, nie kupiłbym żadnego telefonu tej marki. Wygląd wyglądem, ale liczy się to co jest w środku. I nie mam na myśli aparatu (to czy ma matrycę VGA, czy 3Mpx), czy nie wiadomo jakich możliwości (np. w tej cenie masz Nokie Ngage) tylko chodzi głównie o wygodę w użytkowaniu, to by przyjemnie i w prosty sposób poruszać się po telefonie.

Odnośnik do odpowiedzi

Tak ten model LG można kupić w ofercie tuBiedronka, jest wyposażony w postatowe funkcje i dobrze sie sprzedaje, pozatym telefon nie posiada Sim Loka więc tym większe jest nim zainteresowanie bo zawsze można sobie zmmienić sieć.

Odnośnik do odpowiedzi
jest wyposażony w postatowe funkcje i dobrze sie sprzedaje,

Karta pamięci też jest podstawową funkcją, której ten fon jednak nie posiada. 4MB wewnętrznej, a co za tym idzie, do niczego nie przyda nam się funkcja odtwarzania Mp3. Prosty telefon dla mało wymagających, w którym wbudowany aparat i funkcja mp3 to zupełnie zbędny (nieprzydatny) dodatek. A to, że nie ma Simlock'a to przez to, że tuBiedronka nie zakłada ich jak Era, czy Play. A sieć bez względu na sim'locka i tak zawsze można zmienić :)

Na sieci można znaleźć jednak i pozytywne komentarze:

. ` Jaa jąą maam jUż dWaa miesiąąCee jaaK weszłaa tO juz jąą kupiŁaaam . ;D . ;] . i mi Leeżyyy . ;** . x3 jeeSt zaajebisTaa ! ^ ;)) . maa pRawwiee wszystkO . ^ ! jaa jesteeM wyymagająąCaa . ;* miałaam juuUż 4 foonyy . ;D . aaLee TeeegOoo PooleCaaM . ! ^ ;** . Dałaaam zaa niegO 3OO zł . ;DD ' aaLee teeRaaZ jest napeewnO tańSzyy . ;* pOleeCaaaM gOoo . [ ;)) . ;* . ;D . ! ^ ]

yhm.

Odnośnik do odpowiedzi
Opinia mi trąci jakimś forum w stylu sweetbrokacik

Uwierz, że tacy a nie inni serfują po dość przyzwoitych stronach potem jednak rozbijają się o skały IQ. I lądują tam, gdzie zawsze znajdzie się ktoś, kto się z nich pośmieje :rolleyes: No i nie reklamuj konkurencyjnych for.

A ten LG jakby nie było to kolejny telefon kierowany sam nie wiem do kogo..

Odnośnik do odpowiedzi
Uwierz, że tacy a nie inni serfują po dość przyzwoitych stronach potem jednak rozbijają się o skały IQ. I lądują tam, gdzie zawsze znajdzie się ktoś, kto się z nich pośmieje :rolleyes: No i nie reklamuj konkurencyjnych for.

A ten LG jakby nie było to kolejny telefon kierowany sam nie wiem do kogo..

Jakie ono jest??? Ono nie ma żadnej konkurencji w sieci :lol: ono konkuruje samo z sobą pod względem poziomu wypowiedzi :P

Odnośnik do odpowiedzi
Ono nie ma żadnej konkurencji w sieci

a wiesz, jakoś się nie zagłębiałem w temat..poziom wypowiedzi domyślam się, że jednak nie jest ograniczony...dotyczy to jednak graficznego przedstawienia wypowiedzi. Ci którzy mają u nas więcej niż 300postów (nie liczy się 299 ;) ) nauczyli się umiejętnie zadawać pytania..tam..cóż, tam mając więcej niż 300postów nie potrzebujesz skryptu by pisać FaaAjnIeeE.

Odnośnik do odpowiedzi
  • 1 month later...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...