Skocz do zawartości

Jaką Muze lubicie słuchacie ?


m@teo

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 months later...
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 7 months later...

Ja ostatnoi zainstalowałem sobie na swoim tablecie Spotify i zalożyłem tam konto. Słyszałem zresztą bardzo wiele pozytywnych opinii na temat tej platformy i teraz mogę się pod wszystkim podpisać. Bardzo wiele ciekawych utworów, znalazłem tam nawet kawałki, których od dawna szukałem w sieci. Korzystanie jest intuicyjne. Patche wychodzą dość często - niektóre bardziej udane, niektóre mniej jednak widać, że platforma się rozwija ;)

Warto jest moim zdaniem zainstalować sobie konto premium ponieważ dzięki niemu zyskuje się dostęp  do wielu fajnych funkcji oraz znikają reklamy (to akurat najmniej mi przeszkadzało ponieważ nie było ich aż tak dużo).

Fajne jest to, że można sobie stworzyć praktycznie nieograniczoną liczbę własnych playlist i wymienić się ją ze znajomymi.

Tutaj możecie sobie znaleźć recenzję apki: yourapps.info/aplikacje-na-tablet - jak zresztą wielu innych do słuchania muzyki. Ja właśnie dzieki temu postanowiłem sobie zainstalować Spota ;)

Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 months later...

Dokładnie, ciężko się ograniczyć do jednego rodzaju muzyki, szczególnie że obecnie gatunki mocno się przenikają. Ja mam teraz powrót do Stinga, szczególnie wkręciły mi się kawałki z jego ostatniej płyty:

 

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...