Skocz do zawartości

Starter Nowe Orange Go - Bezpłtnie Ze Strony


stachanowiec

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zamówiłem w poniedziałek starter Nowe Orange GO- darmowy, na stronie Orange. Powinien przyjść przesyłką Poczty Polskiej.

No i pojawiająsię dwa pytania:

1. Jak długo może to iśc - chodzi mi tu o doświadczenia tych osób które go zamawiały?

2. Mimo że o d złożenia zamówienia minęło już kilka dni, to ndala nie mam na mailu potwierdzenia. Tzn. bezpośrednio po złożeniu zamówienia wydawało mi się, że pojawił się komunikat, że wszystkie informacje dotyczące zamówienia będziemy przesyłali mailem. No i myślałem, że chociaż właśniie potwierdzenie wysyłki. A tu nic takiego nie ma

Odnośnik do odpowiedzi

W duzej mierze zależy to od poczty polskiej...

Ale zobacz ile osob zamawia te startery... pewnie bardzo duzo,wiec niewiem ile bedziesz jeszcze czekał :)

--

ah zapomnialem dodac ze tez zalezy jak oni wysylają te startery...tzn czy priorytet czy zwykla przesylka.Jesli zwykla przesylka/list to nawet 2 tygodnie poczta potrafi "cos nam dostarczyc" :)

Pozdrawiam

Odnośnik do odpowiedzi
jest już piątek, nie doszedł jeszcze?? Jeżeli od poniedziałku czekasz to powinien już być moim zdaniem, Orange dość szybko wysyła przesyłki - ja na kartę z punktów profit czekałem 2 dni!

Doszło, w poniedziałek dotarła, czyli całkiem szybko: plusik zarówno dla Orange, jak i Poczty Polskiej

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...