Skocz do zawartości

Z Era Do Heyah


MaryJaneLover

Rekomendowane odpowiedzi

cześć. Mam telefon na kartę w Erze z przedłużenia umowy. Place 25 zł za możliwość wykonywania połączeń przez 1 miesiąc. chciałbym się przenieść do Heyah. czy jeżeli kupie starter z Heyah a tamta kartę wyrzucę to nie będę miał żadnych kłopotów? i czy jest to w ogóle opłacalne ? bo wiem, że podobno Heyah jest tańsza. :)

Odnośnik do odpowiedzi

tylko że ja właśnie nie mam abonamentu. nie wiem jak to się nazywa, ale mam telefon na kartę tylko ze muszę kupować doładowanie, np. w kiosku za min. 25 zl, co przedłuża mi możliwość wykonywania połączeń o miesiąc (50 zł - 3 miesiące itd.). Jak nie doładuje konta to lokuja mi mozliwosc wykonywania polaczen, moge je tylko odbierać . na tym to polega :P na 100% nie jest to abonament. :rolleyes:

Odnośnik do odpowiedzi

Aha, czyli jest to zwykła opcja pre-paid (tak to się zwie). W takim wypadku możesz bez żadnych konsekwencji wyrzucić tą kartę Ery i kupić starter z Heyah. Cennik oferty znajdziesz na stronie hayah, więc łatwo możesz sprawdzić czy będzie Ci się to opłacać. Natomiast co do uzupełnień konta to w Heyah jest bardzo podobnie. Z resztą jak w większości sieci w Polsce. Uzupełniasz konto za 20zł (możesz też 50 i więcej oczywiście) i przy tym przedłuża Ci się ważność o 1 miesiąc na wykonywanie połączeń i wysyłanie sms'ów + 3 miesiące na odbieranie. Tutaj dodatkowo możesz kupić doładowanie za 5zł, tyle że nie przedłuża Ci to ważności konta nawet o dzień, ale zawsze uzupełnia o te 5zł konto.

Odnośnik do odpowiedzi
  • 1 month later...
  • 9 months later...

Opłaca się opłaca.

Tańsze smsy (14gr) i minuta (29gr do wszystkich sieci oprócz PLAY - tam po 79gr). Bardzo tanie rozmowy za granicę - chyba 59 gr - coś takiego).

Internet 2gr / 100 kB, jednak pobiera ci odrazu za 3000kB czyli 60gr i po 24h zwracają ci kwotę - np. jak zużyłeś 200kB to zwrócą ci 56gr.

Smsy do Heyah za darmo. Ogólnie sam przenoszę się do tej sieci i bardzo Ci ją polecam!

Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 weeks later...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...