Skocz do zawartości

I-plus Na Chwilę.


Toper07

Rekomendowane odpowiedzi

Założyłem ten temat w ramach ostrzeżenia. Jeśli wydaje wam się, że możecie iść do punktu sprzedaży klienta podpisać umowę promocyjną na usługę I-Plus z opcją promocyjną że po tygodniu testowania możecie zerwać wspomnianą umowę bez jakichkolwiek konsekwencji finansowych, jesteście w błędzie. Od razu zaznaczam iż nie dochodzi tu do złamania prawa, Plus GSM informuje o opłatach za skorzystanie z owej promocji dosyć jasno. Co najbardziej skłoniło mnie do napisania tego ostrzeżenia to informacja, a raczej jej brak ze strony punktu plusa o opłatach. Pytałem kilka razy i za każdym razem otrzymywałem informację iż nie poniosę absolutnie żadnych kosztów. Otóż po otrzymaniu wezwania do zapłaty zainteresowałem się dogłębnie treścią umowy. Jest ona skonstruowana w następujący sposób iż w paragrafie 2 wymienione są opłaty. Większość ludzi po złożeniu tych informacji razem, bez wahania podpisuje umowę „promocyjną”. Jeśli nie doczytaliście do końca dokładnie umowy, w przypadku zerwania jej zgodnie z promocją podarowaliście operatorowi ok 50zł.

W umowie w paragrafie warunki promocji do którego bardziej wytrwali klienci dotarli też na pierwszy rzut oka nie wynika nic co świadczy o opłatach. Jest tam cała lista opłat których klient nie ponosi jeśli zrywa umowę promocyjnie wcześniej, chodzi o tę cała tabelkę z opłatami. Oprócz jednej, chodzi o opłatę aktywacyjną która o dziwo mimo iż wlicza się do kosztów umowy w tabeli wymieniona nie jest. Zgodnie z zasadami promocji, opłata ta musi być przez klienta poniesiona. Nie podlega ona zwrotowi ani jakiejkolwiek kompensacji. Ot zwykła opłata. Uważałem się do tej pory za człowieka dosyć inteligentnego i ostrożnego. Jednak po zrobieniu ze mnie przez operatora co najmniej głupka muszę zrewidować moje wyobrażenie. Zapłacę, bo i co mam zrobić, mam tez nauczkę a jeśli czyta to ktoś z pracowników Plus GSM to oświadczam że straciliście klienta który był u was 8lat i ani razu nie spóźnił się z opłatą. Woleliście jednorazowo zarobić 50zł niż przez następne kilka lat czerpać ze mnie zyski, zaznaczam ze z pozostałych usług jestem zadowolony. Wasz wybór. Ci którzy jednak zastanawiają się nad usługa I-Plus ostrzegam, umowa jest skonstruowana tak jak jest, przeczytajcie uważnie bo inaczej możecie ponieść koszty o których nawet nie będziecie wiedzieli.

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...