Skocz do zawartości

Awaria Plus-a


Drunk25

Rekomendowane odpowiedzi

... między Simplusem a MIXem i ofertą Abonamentową.

Przeszedłem z Simplusa do MIXa 2 dni temu i od nie mogę wykonywać rozmów wychodzących pomimo podpisania umowy i doładowania konta. Kiedy próbuję zadzwonić pojawia się komunikat błędu PUK2 i info o konieczności kontaktu z operatorem.

W salonie (Leclerc Zana w Lublinie) przemiła pani po kilkunastu minutach zabawy telefonem zaproponowała, żebym pożyczył telefon od znajomego i zadzwonił na infolinię Plusa (sic!).

Po awanturze zadzwoniła na infolinię sama z fax-u (!!!) - w całym salonie nie była ani jednego telefonu z którego można dodzwonić się do help-desku, wsparcia technicznego (bo czegoś takiego nawet nie mają) czy nawet na infolinie plusa. Podała moje dane i po kilku minutach oczekiwania poinformowała mnie, że mają "przejściowe kłopoty techniczne". Mam co jakiś czas włączać i wyłączać telefon - "powinno być dobrze". Nie wiadomo, kiedy awaria się zakończy.

Dodatkowo zauważyłem, że w umowie nie ma zapisu o możliwości odstąpienia od umowy w ciągu 14 dni od momentu podpisania. Będę musiał się bujać z reklamacjami. Jak będę miał szczęście, to po kilku tygodniach dostanę smycz z logo operatora.

Czy mieliście podobne doświadczenia z PLUSEM? Co mogę zrobić oprócz złożenia reklamacji ??

Odnośnik do odpowiedzi

Tia, problem polega na tym, że podpisałem już umowę. Jak nie doładuje konta w regulaminowym terminie, to napuszczą na mnie firmę windykacyjną.

Na razie reklamacja złożona, a jeśli w ciągu najbliższych kilku dni nic się nie poprawi - postaram się odstąpić od umowy. A z tego co dzisiaj usłyszałem od dziewczynki, która tam pracuje przeczuwam, że będzie wesoło...

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...