Skocz do zawartości

C702 Warto?


Shark

Rekomendowane odpowiedzi

Siema. Niedawno chialem kupic telefon SE C702 ale po przeczytaniu opinii nie jestem juz taki pewny jedni uwazaja ze ten telefon jest do kitu inni ze jest super, wiec juz zglupialem. Mam kilka istotnych pytan:

-Każda funkcja jest okazją do dodatkowego wyciągania kasy. Uruchamianie aplikacji do GPS powoduje samoczynne uruchamianie przesyłania danych. Po zrobieniu zdjęcia lub nagrania główny klawisz zmienia funkcję na wysyłanie i proponuje przesłanie, oczywiście jako MMS - CZY TO PRAWDA???

-Częste zawieszanie się telefonu - CZY TO PRAWDA???

-Sam potrafi się wyłączać z nie wiadomo jakiej przyczyny - CZY TO PRAWDA???

Jesli znacie odp. na te pytanie napiszcie szybko bo mi zalezy

Odnośnik do odpowiedzi
Zaraz się zaczniecie wybijać o ten model.

1. Co ma GPS do netu? [wyłączając aktualizacje]

Wbrew pozorom ma i to dużo bo w SE mapy pobierane są na bieżąco czyli płacisz za transfer to samo funkcja A-GPS łączy się z netem aby ustalić pozycję i szybciej złapać fixa.

O samoistnym wyłączaniu telefonu nie słyszałem.

Odnośnik do odpowiedzi

Za 400 kupi się tylko N95-1 co się całkowicie nie opłaca ma mało RAMu przez co zwisy i zamuły są nieuniknione. Jeśli już to lepszym wyborem byłaby Nokia 6110 Navigator.

Odnośnik do odpowiedzi

W K810i masz TrackID i takie cztery ikonki pod klawiszami obsługującymi aparat które podświetlają się na niebiesko po włączeniu aparatu. A no i jeszcze jest sporo cieńszy od K800 głównie w miejscu aparatu kwestia zmiany konstrukcji osłony.

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...