Skocz do zawartości

Nowe Kategorie W Dziale "telefony"


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

Od czasów startu ForumGSM.pl wiele zmieniło się na rynku producentów telefonów komórkowych. Obecnie niektóre marki nie są już tak popularne jak jeszcze kilka lat temu. Pojawiły się również nowości.

W związku z tym postanowiłem nieco przebudować dział "Telefony". Które kategorie powinny zostać Waszym zdaniem usunięte a jakie utworzone? Zapraszam do dyskusji ;)

Odnośnik do odpowiedzi

Alcatel i NEC -> można według mnie usunąć. Nowe tematy w tych działach powstają w odstępie kilku miesięcy od poprzedniego. Przy takiej aktywności nie ma co trzymać tych działów. A dla ew. tematów jest dział Inni producenci.

Odnośnik do odpowiedzi

Ja proponuje w dziale Inni producenci utworzyć kilka sub for dla paru marek które tam jeszcze mają jakąś śladową popularność żeby nie było takiego miszmaszu w tym dziale.

W sumie na stronie głównej mogłyby zostać działy LG, Motorola, Nokia, Sagem, Samsung, Sony Ericsson i dział Inni producenci z kilkoma sub forami (myślę że z Siemensa tez można by zrezygnować na stronie głównej aktywność jest znikoma) sądzę że mógłby się za to pojawić dział dotyczący HTC i wariacji na jego temat (MDA Qtek itp.).

Co powiecie na dział Download GSM gdzie umieszczalibyśmy linki do up'ów (np. tapet czy aplikacji i gier) na rapidshare i tym podobnych serwerach myślę że to mogło by nieco podnieść aktywność na forum ;)

Jak wpadnie mi do głowy jeszcze jakiś pomysł napiszę ;)

PS. necik widzę że wziąłeś się za zmiany gratuluję i tak trzymaj :)

Odnośnik do odpowiedzi

A ja proponuję zrobić dział o reklamach. Zajmuję się rozprowadzaniem książek o chwytach marketingowych, więc każdą nową reklamę możnaby zanalizować i doradzić czy "ten supertelefon" na pewno jest taki co w reklamie...

Odnośnik do odpowiedzi
Pomysł z subforami jakiś do mnie nie przemawia. Jak nie ma marki w dziale Telefony to niech piszą w Inne producenci. Nie ma sensu robić jeszcze tam podziałów.

No w sumie teraz tak sobie to przemyślałem i to raczej nie ma sensu (i tak wszyscy pisali by pod spodem albo nie w tych działach :) ). A może by tak znaleźć jeszcze miejsce dla działu Nowości gdzie wrzucalibyśmy info ze świata GSM np. nowe modele czy promocje operatorów.

Odnośnik do odpowiedzi
A może by tak znaleźć jeszcze miejsce dla działu Nowości gdzie wrzucalibyśmy info ze świata GSM np. nowe modele czy promocje operatorów.

W Hydeparku.

Agree

Wcześniej zapomniałem, ale Shoutbox i KOSZ obowiązkowo ;)

TDEF? :ph34r:

Odnośnik do odpowiedzi
W Hydeparku.

Agree

Nie no bez przesady tam już jest syf a co dopiero po wrzucaniu nowości. :lol:

Wcześniej zapomniałem, ale Shoutbox i KOSZ obowiązkowo ;)

To popieram zdecydowanie.

A przy okazji działów może by wreszcie forumGSM otrzymało jakiś banner a nie reklamę IP Board??

Odnośnik do odpowiedzi

Jak już będzie kosz to najlepiej z ustawionym automatem kasowania (żeby się nie okazało, że to najpopularniejszy dział)

PS: Necik, jedną z nowości jest Orange. Może warto to uwzględnić na głównej?

Odnośnik do odpowiedzi
Pomysł z subforami jakiś do mnie nie przemawia. Jak nie ma marki w dziale Telefony to niech piszą w Inne producenci. Nie ma sensu robić jeszcze tam podziałów.

podtrzymuje.

Alcatel: 8 tematów od 1st September 2005

NEC: 18 tematów od 9th May 2005

a Siemens ma 3 strony, dlatego nie podałem, by do wspólnego kosza trafiło.

Odnośnik do odpowiedzi
Co powiecie o obecnym układzie "Telefonów" ?

Jak dla mnie spoko teraz to nawet wydaje mi się że forum czytelniejsze się zrobiło niż wcześniej.

PS. Może by tak dać jakiś banner ciekawy i ogólnie upodobnić forum GSM do PC (podobne rangi i ich graficzne odpowiedniki pod avatem, Shoutbox).

Odnośnik do odpowiedzi
Na razie chyba tyle zmian. Chyba że macie jeszcze jakieś propozycje?

Zmiany typu shoutbox, rangi itp. zrobimy na nowej wersji skryptu (powinien pojawić się niedługo).

Ok na inne można trochę poczekać ale proszę cię zrób coś z bannerem bo to nawet niepoważnie wygląda reklama INVISION nie wiem nawet w paincie zrób napis forumGSM i zdjęcie jakiegoś fona przyklej :P

vel.Syntium a linki skądś poznaję :P przydatna ta szybka odpowiedź ale szkoda że powstała tylko w nowych działach. Co do sieci np. Mobilking należy do ERY taksamo jak Sami Swoi do Plusa a tuBiedronka toto to nie sieć :lol: wystarczy tylko dodać w opisach te sieci.

//choćby jeszcze Heyah

//Mag

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...