Skocz do zawartości

Spacja-sie-zapadła


haker

Rekomendowane odpowiedzi

Kurcze spacja mi się zapadła w klawiaturze :-) Czy ktoś wie jak to naprawić? Jak ktoś mi pomoże to nawet usunę pauzy :lol: Klawiatura płaska przyciski umieszczone krzyżowo w dziurach.

Edit: Teraz mam najmniejszą spację na świecie :-)

Odnośnik do odpowiedzi

wyjmij spację i popraw blaszkę służącą do wyrównywania skoku przy okazji sprawdź gumowa membrankę czy równo leży.

No to już nawet o forumPC zahacza :P

Odnośnik do odpowiedzi

Proszę. To białe to kawałek kredki woskowej, który wciskam (właściwie dotykam) Te śmietki wokół to opiłki z kredki (robią się przy wkręcaniu "na wymiar") A jeśli chodzi o kóleczka to są to dziurki do mocowania przycisku.

post-5595-1234794246_thumb.jpg

Odnośnik do odpowiedzi

To raczej nie wygodne rozwiązanie, jak tu pisać bez-wzrokowo? Mam lepszy pomysł, a przede wszystkim wygodniejszy ;) Widzę, że prócz otworu gdzie już siedzi kredka woskowa, są jeszcze dwa takie otwory po bokach. Wyjmij kredkę i wsadź coś innego od wszystkich 3'ech otworów, może być to końcówka gwoździa, bądź krótkiej śróbki, tak by do wystającego końca dało się przykleić linijkę :P Niżej obrazek ilustrujący moją propozycję:

obraz_0215.jpg

Odnośnik do odpowiedzi

Dobry pomysł! Jak będę w markecie to kupię klej i linijkę. Jak zrobię to pyknę fotkę. Ale z lewej nic nie włożę, bo jak tam wcisnę to pojawia się \ Na szczęście z lewej mam też dziurkę obok. Pustą. W ogóle dziwna ta klawiatura :rolleyes:

Odnośnik do odpowiedzi
Ja tam kiedyś z drugim moderatorem przy braku skoku spacji wyjęliśmy dwie sprężynki od długopisów i podłożyliśmy pod spacje -> działała nienagannie :P

Tak bo nie dało się grać w Re-Volta na programowaniu a na spacji się najwygodniej strzela ;):lol:

Ale z linijką to przegięcie :P to jeszcze jakieś sprężynki będziesz musiał dać żeby dobrze odbijała.

Odnośnik do odpowiedzi

Nom Re-Volt rządzi szczególnie gdy ma się 2 godziny Programowania Strukturalnego i Obiektowego a jest środa godz. 15:10 wtedy trzeba jakoś czas zabić :lol:

Odnośnik do odpowiedzi

Haker zapoznaj się z Regulaminem forum, naprawdę najwyższy czas, każde następne złamanie zasad obowiązujących na forum będzie odpowiednio nagradzane.

- prosimy aby nie tworzyć podpisów dłuższych niż cztery linijki oraz aby nie wstawiać do podpisu żadnych obrazków

Twoja sygnatura składała się z 6 linii tekstu.

Na przyszłość wszelkie wątpliwości odnośnie moich decyzji proszę kierować na PW.

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...