Skocz do zawartości

Czy Warto?


jarzomb16

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie do tego aparatu to nie jestem do końca przekonany czy ma slabszy.Nokia ma 3,2mpx ale też robi ładne i wyraźne zdjęcia a z kolei mój Lg nie ma dobrych kolorów po wrzuceniu na kompa, a ma 5mpx. A noki zdjęcia na kompie to są lepsze jakościowo odwzorywyanie barw jest lepszy tak mi się wydaje ;P Pozatym nokia chyba jest bardzie multimedialna. Proszę o opinię .

Odnośnik do odpowiedzi

Ok w takim razie nie będe wymieniał się :P Ale mam jeszcze pytanie... mam zainstalowane gg na tym moim Lg(internet mi działa) gg normalnie się odpala i się pyta czy "zezwolić na korzystanie z internetu ponieważ wiąże się to z kosztami" czy jakoś tak podobnie:P No i wybieram że tak tym razem zezwól na dostęp do internetu,wybieram no i nadal się mnie pyta czy "zezwolić na korzystanie z internetu ponieważ wiąże się to z kosztami" i tak 3 razy za każdym razem zatwierdzam że zezwalam na dostęp do neta ;] i potem mi wywala komunikat "Brak dostępu do internetu" i moge wybrać TAK albo NIE yyy?? o co chodzi może mi ktoś wyjaśnić ?:)

Odnośnik do odpowiedzi
a dokładniej .. :P

A dokładniej wchodzisz przykładowo na stronę ERY/PLUSA/ORANGE zależnie jaką masz sieć i szukasz ustawień konfiguracyjnych. A jeśli Ci się nie chce to zadzwoń do Biura Obsługi klienta i poproś o przesłanie ustawień konfiguracyjnych.

Odnośnik do odpowiedzi
  • 4 weeks later...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...