Skocz do zawartości

Mixplus - Oszustwo Czy "the Best Offer"


haker

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio decydowałem się na przyszły fon w ofercie MixPlus. Ale czy może któraś oferta jest lepsza? Słyszałem wiele negatywnych opinii na temat Plusa. :huh: Ale może lepszy jest Mix w Erze? Potrzebuję Mix'a bo czasem wysyłam premium SMS'y. A może mi ktoś powiedzieć czy jest jakaś oferta, gdzie np. przez 24 miesiące muszę mieć aktywne konto i ładuję je jak chcę? Szukałem takich ofert, ale nadal nie widzę żeby jakaś sieć to miała...

Odnośnik do odpowiedzi

Ja powiem ci ze mam MIX w Orange i sobie chwalę przez 4 lata nie miałem żadnych problemów z tą siecią.

A może mi ktoś powiedzieć czy jest jakaś oferta, gdzie np. przez 24 miesiące muszę mieć aktywne konto i ładuję je jak chcę?

Taa Pre-Paid się nazywa :P czyli w Orange POP czy GO w Erze Tak Tak czy simplus w plusie :lol:

Odnośnik do odpowiedzi
Taa Pre-Paid się nazywa :P czyli w Orange POP czy GO w Erze Tak Tak czy simplus w plusie :lol:

Chodzi mi o umowę, w której przez 24 m-ce muszę mieć aktywne konto. W karcie nie muszę, tu jest różnica. Widziałem taki rodzaj umowy gdzieś, chyba we Francji. Telefon free, tylko nie można mieć nieaktywnego konta na rozmowy wychodzące.

Odnośnik do odpowiedzi

Eee.. to nie w Polsce takie rzeczy nawet w Erze nie mają :P a tak poważniej to chyba żaden operator nie ma takiej oferty (a przynajmniej ja się nie spotkałem).

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...