Skocz do zawartości

Gwarancja Telefonu


Cineq

Rekomendowane odpowiedzi

Dowód zakupu, ale czasami przechodzi bez. Kasa to kasa, jak serwis stwierdzi, że skroi na naprawie nokie, SE czy kogo tam to bardzo chętnie naprawi-z moich doświadczeń wychodzi, że jak jakaś błahostka to i bez dowodu zakupu często zrobią, jak coś poważniejszego to juz mniej prawdopodobne.

Odnośnik do odpowiedzi

Luzu nie naprawisz, ten telefon jest strasznie kiepski. Mam go i w oczach mi się rozlatuje... A mikrofon naprawisz podając katę gwarancyjną jako dowód zakupu, bo tam pewnie wszystko jest wypisane.

Odnośnik do odpowiedzi
Dokładnie, z luzami na klapce nic nie zrobią. Musieliby dać Ci nowy fon, co jest raczej nie możliwe przy uszkodzeniu tylko mikrofonu.

Nie zgodze się, byli klienci, którzy twierdzili że naprawiono im to na serwisie gwarancyjnym.

Odnośnik do odpowiedzi

Pójde jutro do serwisu ericssona i sie spytam :P To sie dowiemy czy naprawija czy nie

Byłem w serwisie na te obluzowania jest gwarancja 6miesięcy od daty zakupu. Po tym okresie trzeba juz płacić. Mówili że da się to zrobić koszt to od 35zł do 70.

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem, nie wnikałem czy są na zawiasie czy na obudowie bo nie warte zachodu i nie trafił sie klient, któremu super na tym zalezało, tak jak napisałem: byli u mnie klienci, którym naprawiono to na serwisie gwarancyjnym, wsio ;)

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...