Skocz do zawartości

Jaki To Telefon?


Natanael

Rekomendowane odpowiedzi

To jest VERTU Ascent Ti model rzadko spotykany bo Vertu to producent ekskluzywny i niektóre jego modele kosztują nawet 40 tys. zł (napiszę słownie żeby nikt nie myślał że się pomyliłem czterdzieści tysięcy złotych).

PS. Nie polecam szukać na allegro bo tam aż roi się od podróbek i łatwo się naciąć.

Odnośnik do odpowiedzi

Proszę bardzo ;) Sory ze pytam ale dlaczego to takie ważne jakby nie patrzeć to dość "egzotyczny" telefon? (oczywiście nie musisz odpowiadać jeśli nie chcesz)

Odnośnik do odpowiedzi

zalezalo mi, bo widzialem go u paru osob, moze troche inne modele, ale ten wlasnie mi sie spodobal najbardziej, to jest typowy telefon nie jakis plastikowy bajer, z nim sie mozna pokazac a niestety czasami muszę, i wlasnie na takim telefoni mi zalezy, co prawda narazie mnie jeszcze nie stac na niego ale moze niedlugo... ;)

DZIĘKI JESZCZE RAZ, fajnie ze sa na forach takie osoby co nie jęczą ze cos... tylko fajnie odpisuja i na TEMAT! :)

PS. tel kosztuje w Złotych Tarasach 21550,00 zł <lapiesiezaglowe> : P : D <szok> ; )

Odnośnik do odpowiedzi
PS. tel kosztuje w Złotych Tarasach 21550,00 zł <lapiesiezaglowe> : P : D <szok> ; )

No i to jest na pewno oryginał bo te na allegro za 1000zł to na 1000% podróby.

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...