Skocz do zawartości

K750i Pomocy!


dawid5636

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam duży problem z moim k750i ponieważ postanowiłem grać nowe patche do telefonu a nie zrobiłem kopi zapasowej i wgrałem zepsutego patcha teraz jak włączam komórkę to mi się tak jakby zacina na ekranie startowym a dokładnie na logo sony ericssona a jak odinstaluje tego patcha to tylko jak włączam komórkę to mi wyświetlacz miga na biało gaśnie i zaraz się zaświeca i klawiatura tak samo i niewiedz co zrobić może macie jakies orginalne patche do k750i i mógłbym go uratować. I czy na przykład jak bym go przerobił na w800 to też by się to działo czy nie??

Oczywiście z góry dzięki

Odnośnik do odpowiedzi

Po prostu wgraj nowego softa razem z customem (najlepiej SE Toolem lite) nie musisz od razu przerabiać na w800 (chociaż warto przy okazji). A patch pewnie nie był uszkodzony tylko nie pod tą wersję softu.

Odnośnik do odpowiedzi

Pamiętaj aby przed tym wyjąć kare pamięci i kartę SIM No to w polu Flash Main Firmware dodajesz wypakowani plik main (rozszerzenie *.mbn) w polu Flash File System dodajesz wypakowany plik FS (rozszerzenie *.fbn) zaznaczasz także pole Customize File System i z listy wybierasz K750 na drugiej liście szukasz pakietu z językiem Polskim (nazywał sie CDA(numer nie pamiętam jaki) EMEA 1) w tym oknie obok pojawi ci się lista języków jakię są w tym cust packu ważne żeby był tam PL. jak wykonasz te wszystkie operacje dajesz na Flash i czekasz.

Odnośnik do odpowiedzi

Znaczy Flash poszedł telefon się załącza tak??

A to co ci się pojawia to źle wgrany custom spróbuj go wgrać jeszcze raz ale tym razem beż FS i Main sam custom jak nie pójdzie spróbujemy SE Toolem

Odnośnik do odpowiedzi

Przede wszystkim na wersje softu w twoim przypadku (jeśli wgrałeś ten soft który ci podałem) będzie to R1DB001 a i wgrywaj tym SE toolem do którego dałem ci lin jest pewny (sam go używam).

Odnośnik do odpowiedzi

Na tą wersję softu jest strasznie mało patchy jeśli koniecznie chcesz patchowac musisz zmienić soft (teraz już wiesz jak to zrobić więc myślę że nie ma problemu a custom jest uniwersalny i pasuje do wszystkich wersji) na R1CA021 możesz go pobrać stąd:

R1CA021 FS CID49 <-KLIK

R1CA021 MAIN CID49 <-KLIK

Patche na soft R1CA021:

http://centrumse.pl/forum/index.php?autoco...amp;showcat=559

Patche na soft który masz obecnie czyli na R1DB001:

http://centrumse.pl/forum/index.php?autoco...amp;showcat=560

Odnośnik do odpowiedzi

Numer GG jest w profilu pisz nawet gdy jestem na niewidoku. A soft różni się w zasadzie tylko nazwa tamten który zainstalowałeś jest nowszy przez co powinien być stabilniejszy w praktyce różnice jakieś ogromne nie są (chyba że mówimy o pierwszej wersji i jakiejś tam np. 6 poprawce wtedy różnicę można zauważyć) ale jeśli planujesz patchować telefon to bierzesz soft na który jest więcej patchów.

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...