Skocz do zawartości

Ustawianie Mms Do Sci Phone I68+


laurusia

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 months later...
  • 4 months later...
Witaj wejdż na stronę noki oto link www.nokiausa.com/A4410019 i wybierz nokię 3510i i zrób konfigurację na tą nokię przyjdzie Ci sms zaakceptuj to i wszystko będzie śmigać.U mnie chodzi cacy.POZDRAWIAM.

moglbys cos wiecej powiedziec na ten temat? ja rowniez mam problem z konfiguracja, prosze o jakis tutorial ja skonfigurowac mmsy w sciphone bo poki co nie dziala....a to zeby wejsc na stronke nlokii nic mi nie mowi....

Odnośnik do odpowiedzi
  • 5 weeks later...

moglbys cos wiecej powiedziec na ten temat? ja rowniez mam problem z konfiguracja, prosze o jakis tutorial ja skonfigurowac mmsy w sciphone bo poki co nie dziala....a to zeby wejsc na stronke nlokii nic mi nie mowi....

Może prościej będzie tak: wejdź na stronę operatora, który Cię interesuje, przejdź do zakładki (przykładowo) telefony / konfiguracja (czasami skrót do konfiguracji lub (autokonfiguracji) znajduje się już na stronie głównej (play) ) potem postępuj zgodnie z wyswietlanymi poleceniami, najczęściej wystarczy podać (wybrać w okienku) marke telefonu dla I68+ jest to Nokia, następnie model tu należy wybrać 3510i oraz usługę którą chcemy skonfigurować. Potem wpisujesz swój numer telefonu i to wszystko - testowane na Era i Play. W razie problemów zawsze można zadzwonić do biura obsługi i poprosić o przesłanie konfiguracji (na numer z którego dzwonisz) i podać jako model telefonu właśnie Nokia 3510i - również sprawdzone :)

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...