Skocz do zawartości

Jak Automatycznie Nagrywać Rozmowy


xxxmiloszxxx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam . Tak się składa że jestem zmuszony do nagrywania rozmów tel kom. mojego syna. Dzieciak ma 13 lat i zaczyna się kozaczyć ( sporadycznie kradnie w domu i w pobliskich sklepach ,nie uczy się ,zrobił sie tajemniczy, obawiam się że zaczyna ćpać ). Zamierzam kupić mu taki tel. który umożliwi mi rejestrowanie jego rozmów ( chce je odsłuchać )aby w porę przeciwdziałać .Widziałem oprogramowanie z telefonem na allegro za około 3 tys zł. i samo oprogramowanie za 2 tys. umożliwiające podsłuch ,odczyt sms. itd. ale to nie na moją kieszeń .Wystarczy mi aby tel dziecka nagrywał rozmowy do pamięci a ja je dyskretnie wrzucę na laptopa i odsłucham. Proszę o pomoc w wybraniu odpowiedniego modelu lub oprogramowania.

Jestem nowy wiec proszę moderatora o wklejenie w odpowiedni dział jesli umieściłem prośbę w złym.

Odnośnik do odpowiedzi

Powiem tak. Szpiegowski telefon nie będzie najlepszym rozwiązaniem, pomijając już jego koszty. Syn zapewne nie jest ograniczony i zauważy że ma jakiś dziwny telefon, czy aplikacje w telefonie i prędzej czy później zdemaskuje Cię. Tańszym sposobem podsłuchiwania i myślę że lepszym, będzie kupno zwykłej pluskwy i podrzucenie jej synowi, lecz i tak najlepiej zabrać syna na testy i rozwiać wątpliwości.

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...