Skocz do zawartości

Konkursy i nagrody!!!


hardrider

Rekomendowane odpowiedzi

Odpowiedzcie mi na takie pytanie czy wasz operator wysyla wam smsy z konkursami??Jesli tak, to czy bierzecie w nich udzial(bo ja nie) i powiedzcie mi czy znacie kogokolwiek ktoby w takim konkursie cos wygral??? Bo ja osobiscie to nie znam takiej osoby( bilety na koncert Stinga sie nie licza :D ). Znam natoniast osobe ktora wydala ok 80 zl na jeden konkurs smsowy i nic nie wygrala :D:D:D (powiem w tajemnicy ze to jeden z adminow), i po tym wszystkim zaczymam powatpiewac w prawdziwosc takich konkursow mysle ze to jest zwykle wyciaganie kasy od abonenta ]:) , owszem czasem napisza ze wygral jakis Pan Jan z Koziej Wólki ale to i trak wszystko G**no prawda. Tak wiec reasumujac( 8) ) olewajcie wszytskie konkursy smsowe bo to wielka sciema!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do odpowiedzi
Znam natoniast osobe ktora wydala ok 80 zl na jeden konkurs smsowy i nic nie wygrala (powiem w tajemnicy ze to jeden z adminow),

Tak tak moi drodzy, nie mam na co kasy wydawac wiec raz w miesiacu wale sobie esemeski za 80 zeta tak dla jaj, kazdy musi zarabiac, ja daje zarobic Orange

8)

Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Nawiazuja z tego co wiem to zdarzaja sie coraz czesciej oszusci.

Tzn wysyłaja smsy w adresie widac

np Swiety Mikolaj (tak bylo w swiata)

i oglaszaja jakis konkurs a pieniazki ida na ich konto

i zadnej odpowiedzi nie ma ... :o

A osobiscie bralem udzial wydalem z 2 lata temu z 50z

ł i nie bylo wygranej i od tamtej pory nie bawie sie w to :P

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...