Skocz do zawartości

ERA MDA Compact czy warto?


Rekomendowane odpowiedzi

http://www.pdaclub.pl/view.php?news_id=10349 <-iPAQ hw6515 vs MDA Compact

Sorki, ze tak odsylam, ale test jest dosyc dobry wiec mam nadzieje, ze sie przyda.

Co do pomyslow to nie lepiej konwertowac bmp na gif (nie wiem czy mda1 radzi sobie z takimi plikami, ale powinna). Wifi oprocz predkosci ma jeszcze zalete, ze mozna przejac kontrole nad telefonem, czy palmem i grupa pomagajaca wrzuca na nasz sprzet rozwiazania, a my nie tracimy czasu na ich pobranie. Rozumiem, ze bt w rachube nie wchodzi?

Odnośnik do odpowiedzi

Mnie po tescie tez slinka pociekla. Ale kwestia kasy postawila mnie na ziemie i poki co dalej siedze na t20s :) Ale jak kasa wpadnie to na poczatku roku moze jakis p900 :P

Co do tematu to bt nie jest zle. Bierzesz laptopa, dongla bt wkladasz w chyba parabole (nie wiem jak to sie nazywa-takie cos jak sitko) i masz spoko zasieg. Nie wiem tylko jak kwestia zdalnej kontroli. Tzn. czy teleofn na profil sieci, bo ja mam np. dongla bt i mam normalne polaczenie sieciowe, ale z t610 nie da sie tak polaczyc. Sprawdze zaraz 3650, bo od kumpla mam na jeden dzien czy pod symbianem cos wiecej idzie zdzialac. Wiem, ze t610 ma przewage, bo umozliwia exploracje plikow na innym urzadzeniu. Wrzuca sie tylko pliki do zdefiniowanego folderu i na t610 mamy po wybraniu urzadzenia, opcje przegladaj pliki czy jakos tak. W 3650 tej opcji nie stwierdzilem :(

Odnośnik do odpowiedzi

chodzi ci o soft, czyli programy do niego tak? z tym nie ma zadnego klopotu jest bardziej dostepne niz do symbiana, nawet u nas na forum jes gdzies link do strony gdzie jest ok 3 gb softu, polecam ten sprzet, obecnie zastanawiam sie nas nokia 9500 bo mda compact odpata bi nie ma wifi, a mda 3 jest jeszcze troszke za droga jak na moja kieszen

Odnośnik do odpowiedzi

nio to fajnie, przy zwyklem abo za 150 zl jest ona za ok 400 PLNy, mialem chrapke na nia ale... za cienka jest, musze miec cos z wihi (bez tego nie rusze, nie chcem sie nudzic na wykladach, a skoro uczenila ma siec wifi i lacze od lubmana (swiatlowod) wiec trzeba to wykozystac)

pozdrawiam

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam laptopa z wifi (teraz w domu tez mam siec na ruterze wifi), wiec jak cos to laptopa mam, a jak bardzo bede potrzebowal to dokupie do mda karte wlan i tyle. 9500 fajna, ale zeby korzystac z pda to trzeba otworzyc go co moim zdaniem nie jest juz zbyt wygodne. Ale za to do maili sprzet wysmienity :) Choc ciekawe jak sie spisuje p990.

[ Dodano: 2005-11-24, 15:34 ]

Bylem dzisiaj w erze, ale nie maja. Powiedzieli, ze tylko na zamowienie i nawet nie wiadomo czy w firmowym salonie w olsztynie mozna ja pomacac. U mnie na wsi ostatnim hitem jest v3, ktora wciskaja kazdemu w erze.

Mial ktos moze mda w reku? Jaka wygoda obslugi i solidnosc zlozenia oraz wrazenia ogolne?

[ Dodano: 2005-11-25, 18:44 ]

http://www.pdaclub.pl/view.php?news_id=10853

A takie cudo? O dostepnosc nie pytajcie. Znalazlem przypadkiem ten test. Sprzet miodzik, ale cenu juz zapewne nie ;(

Odnośnik do odpowiedzi

Necik mail MDA 1, przyznam ze mimo ze ma 4 tys kolorow na LCD to prezentuje sie znakomicie, fajny sprzet, dobre wykonanie. Ogolnie dobre.

Bylem z Lublinie z Germanosie, ale oni nie maja tego sprzetu (mowie o MDA Compact) i musze zobaczyc co mi powiedza ludzie w firmowym na Krakowskim. Zobacze co to za sprzet, ogolnie niechcem miec karty wlan doczepianej, poniewaz MDA ma za malo pamieci, np zechesz SKYPE odpalic ktory jest zainstalowany na SD lub MMC i co wtedy, lipa. Ale ogolnie lketefon mi sie podoba poza brakiem wlanu, ale dlatego jest taki tani 8)

Odnośnik do odpowiedzi

Patrzylem na allegro to karta wlan 200-250zl. Troche drogo. Wizard fajny, ale cena pewnie taka, ze dwie mda compact kupic mozna ;) Jak znajdziesz to podziel sie wrazeniami, bo ja zapewne ujrze pierwszy raz jak ja kupie :( Co do pamieci to sa karty wlan + 128 mega w jednym. Moze to nie duzo, ale aplikacje korzystajace z wlanu wejda.

Odnośnik do odpowiedzi

Sprawa jets dosyc prosta.

Wymagane jest:

1. Dobry gosc (najpeoeij kilku) z danego przedmiotu

2. Komputer ze skanerem i internetem

2. Telefony (przynajmniej jeden z dobrym aparatem) a reszta moze byc bez aby miala dostep do internetu (najpiej wlan) moze byc tez gprs ale wtedy zadania ktore wyslemy zrobione aparatem za pomoca gprs do kumpli ktorzy siedza przy kompie, to omi przy wysylaniu na serwer ftp musza je skompresowac, bo na grpsie nie odpalisz tekiego zdjecia, najlepiej niech kompresuja na jpega i wysylaja na ftp np. krycha.org

A ty wtedy w komorce wpisujesz http://www.krycha.org/zadanie1.jpg

Tak to robilismy, ale moze maic ejakies inne sposoby

Odnośnik do odpowiedzi

Tak myslalem, ze fotki robicie. Troche kijowo jak aparat cienki. A myslales nad motywem ze bierzesz laptopa wkladasz do plecaka. Odpalasz w laptopie bt i wlan i robisz zdalny dostep na komputer co jest w plecaku. Na tym komputerze z kolei odpalasz zarzadzanie telefonem i mozna wrzucac rozwiazania bezposrednio na komorke.

Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 weeks later...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...