Skocz do zawartości

Lg Kg290 Wgrywanie Gier Java


Dekoder92

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam podobny problem ponieważ jak wgram na telefon grę nie zależnie w jakim formacie JAR czy JAD to ona nie działa nie da się jej uruchomić jak by nie miał Javy a ma ! Ściągałem gry za pomocą bluetooth od kolegi lub za pomocą bezpośredniego wgrania na kartę pamięci za pomocą czytnika i nic . Mógłby nam ktoś pomóc mamy podobne tematy ;)

Ale entuzjazm na tym forum ... Po prostu godny usunięcia tej marnej podróby forum z serwera, sam już doszedłem do odpowiedzi ,gry na nim można tylko instalować przez WAP inaczej nie da rady to tyle jeśli w ogóle ktoś tu jeszcze żyje i zagląda ...

Magik

Forum ma same plusy, nawet ty nauczyłeś się sam rozwiązywać swoje problemy, brawo ciekawe co będzie jak będziesz miał już te 16lat ;) Coś nie pasuje? Ostatniej wypowiedzi się nie cytuje!

he i tu się mylisz . lat 16 miałem rok temu . A co do działu z lg jest tu cienko .. :/ Zanim ktoś pomoże to już każdy znajdzie sobie sam odpowiedź .

pio075

To dobrze nauczysz się radzić sobie w życiu. A problem widocznie nie był bardzo skomplikowany skoro sobie poradziłeś z reszta zasada jest taka problem próbujemy rozwiązać sami i dopiero gdy nie jesteśmy w stanie tego zrobić zwracamy się o pomoc. Święta były nie liczysz chyba na to że w długi weekend będziemy siedzieć przed kompem całymi dniami i udzielali się na forum człowieku też jesteśmy ludźmi ;)

Edytowane przez pio075
znak, że żyje.. [ja też:P<-pio075]
Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...