Skocz do zawartości

Telefon Z Nagrywaniem Rozmów


incus3

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Szperałem na google i znalazłem kilka stron na temat nagrywania rozmów przychodzących lub wychodzących przez komórkę.Ludzie się wypowiadają że niektóre nokie to potrafią po wgraniu aplikacji (zwłaszcza te z prostym menu).

Ja natomiast chciałbym Was zapytać czy może znacie jakiś sposób by wgrać taki program do nokii N70 lub może polecicie wogóle jakiś inny aparat do tego celu.Kiedyś siemens sl45 nagrywał rozmowy.Na dzień dzisiejszy korzystam z iphona ale do niego nie ma takich repozytoriów.Na niektórych stronach znalazłem info,że komunikatory nokii 9300 mają nagrywanie rozmów ale w specyfikacjach tych telefonów już nie było o tym nic wspomniane???

Odnośnik do odpowiedzi

W mojej dawnej Nokii 6020 była taka możliwość. Podczas połączenia brało się Opcje -> nagrywaj czy jakoś podobnie, sprawdź to u siebie, bo może też masz taką opcję a nie zwracasz uwagi. Przy obecnym K770i też mam tę opcję, podczas połączenia->Więcej->Nagraj

Odnośnik do odpowiedzi
W mojej dawnej Nokii 6020 była taka możliwość. Podczas połączenia brało się Opcje -> nagrywaj czy jakoś podobnie, sprawdź to u siebie, bo może też masz taką opcję a nie zwracasz uwagi. Przy obecnym K770i też mam tę opcję, podczas połączenia->Więcej->Nagraj

a jaki jest mozliwy - długi czas zapisu rozmowy w K770i ? jaka jest jakość? czy osoba po drugiej stronie słyszy co pięc sek beep i może rozpoznac ze jest nagrywana?

Odnośnik do odpowiedzi

W Nokii owe beep'nięcie było rzeczywiście co 5 sekund. Tutaj właśnie zadzwoniłem na pocztę głosową w celu sprawdzenia funkcji/jakości nagrania. Piknięć nie był, a jakość nagrania jest dość dobra brak, niepotrzebnych zniekształceń, czy przerwań. Co do długości nagrania, to nie chciało mi się czekać w nieskończoność, ale to będzie tak jak ze zwykłym nagraniem, czyli do wyczerpania pamięci telefonu, lub do zakończenia połączenia oczywiście.

Odnośnik do odpowiedzi
W Nokii owe beep'nięcie było rzeczywiście co 5 sekund. Tutaj właśnie zadzwoniłem na pocztę głosową w celu sprawdzenia funkcji/jakości nagrania. Piknięć nie był, a jakość nagrania jest dość dobra brak, niepotrzebnych zniekształceń, czy przerwań. Co do długości nagrania, to nie chciało mi się czekać w nieskończoność, ale to będzie tak jak ze zwykłym nagraniem, czyli do wyczerpania pamięci telefonu, lub do zakończenia połączenia oczywiście.

Dzięki za szybką odpowiedz.Mam jeszcze takie pytanko ,czy da się tak skonfigurowac klawiature - przypisac jakiemus klawiszowi nagrywanie - po to by bez patrzenia w ekran i wchodzenia w menu rozpocząć nagrywanie w domwolnym momencie ? czy też za kazdym razem trzeba wejsc w menu i zaglebiac sie w zakladki?

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...