Skocz do zawartości

Lg Ks360 Kilka Pytań ?


licha89

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich mam pytania zwiazane z LG KS360 oto pierwsze czy jest jakaś możliwość skasowania napisu ORANGE MIŁEGO DNIA ? Pytanie numer dwa jak kożystać z GG zainstalowanym w tym telefonie ( sieć ORANGE ) nie płacąc tak kolosalnych rachunków czy 25gr za minutę !! ?? i pytanie trzecie ostatnie czy jest możliwość wgrania jakiś GIER JAVA ( za darmo ) nie pobierająć przez orange do tego telefonu. Jeśli tak proszę o linki z góry dziękuje za odpowiedź.

Pozdrawiam _______ Mateusz_______

Odnośnik do odpowiedzi

Witam !

Czy ten telefon nie ma przypadkiem Windows Mobile ?. Jeżeli nie można ściągać gry z internetu np. www.javagsm.pl (Niestety trzeba zrobić konto). Pliki takie są w formacie z końcówką .jar wystarczy wrzucić na pamięć telefonu jak plik .mp3. Z pozycji telefonu klikamy i włacza się instalator (Jeżeli komórka ma Windows Mobile nie jestem pewien działania gier w formacie .jar) Znaczek Orange i wszelkie ich "wstawki" można usunąć zmianą softu. ale! Wiąże się to z utratą gwarancji.

Odnośnik do odpowiedzi

tak tez myślałem ze to będzie związane z zmianą softu ale to nie ma sesu szkoda tracić gwarancję :) w niektórych telefonach mozna częściowo wyłączyć napis orange ( info o sieci ) w tym sie niestety nie da :( a co do systemu to nie ma windows mobile :) gry juz rozpracowałem hehe :) jeszcze jedno co mnie zastanawia to jak używać tego gg bo w tym fonie gg jest juz wgrane orginalnie ale ceny za połączenie są kosmiczne 25gr za minute :/ idzie tez jakiś pakiet za 10zł wykupic ale też się to nie opłaca. Nie wie ktoś czy idzie wykupić tak jak w sieci ERA za 1zł z vat na tydzień czy coś podobnego ?

Odnośnik do odpowiedzi

Orange zawsze było drogie i będzie, jedyne co może się zmienić to chyba na droższe :P . a próbowałeś w opcjach gadu-gadu ? Może da się za pomocą WLanu (WI-FI) ale to tylko przy Hot-Spocie się połączysz. Nie ma rady na tańsze gg no chyba że WI-Fi o ile ten LG je ma :huh:

Odnośnik do odpowiedzi

Alek ten LG nie ma W-LANa (WiFi) więc pozostaje liczyć na połączenie pakietowe a że w Polsce internet w komórce nie jest zbyt tani więc raczej odpada (nie ma różnicy w każdej sieci jest drogo).

//EDIT: Zapomniałem dodać przełącz się na połączenie pakietowe (GPRS/EDGE) będzie dużo taniej bo nie płacisz za czas tylko za ilość przesłanych danych (przy GG to nie będzie dużo).

Odnośnik do odpowiedzi

ok dzieki za odpowiedz :) zostaje tylko siec era hehe :) ale to nic pytam bo fajnie by bylo kozystac z gg w fonie ale coz telefon ogólnie swietny duzy wyswietlacz klawiatura spoko dobrze się pisze :) jedyny minus na rozladowanej bateri nie ma mozliwości wysłania esa :( ale tak ogolnie telefon swietny słaby troszke aparat ale nie nazekam nie używam praktycznie :) a co wy myślicie o tym telefonie może sie wypowiecie czekam na wasze opinie. aha a jaki telefon z wifi polecacie do kwoty 600, 550zł ?? :)

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...