Skocz do zawartości

Gry Na Telefon


Sebek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jakie macie gry na telefon?:> w co gracie, a mzoe wcale :> ja niestety nie mam za wiele czasu zeby grac, ale jak by wyszlo SPORE na komorke to chetnie bym zagrał :D, gralicie w wersje na PC? ja najpierw sciagnałem sobie darmowa fabryke stworów z oficjalnej, a potem sie przekonałem i kupiłem :D a jak tam u was? gracie troche?

naprawde nikt nie gra w gry na komorce?:> ja gralem ostatnio w ASSASINS CREED, tak to sie chyba pisze :P fajne fajne, i jak pisałem czekam na SPORE w wersji na fonika :)tez bedzie ciekawe

Odnośnik do odpowiedzi

Nom ja też sobie gram czasem ;) Grałem w Assassins Creed i też mi się podoba fajna gierka. Prócz tego grałem wcześniej w Asphalt 4, do póki nie dostałem NFS Undercover :P Dochodzi do tego czasem jakaś FIFA 09, chociaż PES 2009 lepszy, ale muszę poszukać na moją rozdziałkę, bo mam w innem fajnie się gra, ale może by tak na całym ekranie w końcu? :lol:

Fajnie prezętuje się też Planet Riders i V-Rally gdzie można sobie popytkać przez BT z kolegą/koleżanką :P .

Odnośnik do odpowiedzi

Nom ja tam sobie też czasem w coś na phonie popykam ostatnio: Aqua Driller, Asphalt 3 3d, Asphalt 4, Circulate, Diamond Island, Fight Night Round 3, NFS Undercover, SimCity Metropolis, Sola Rola, SPORE, V-Rally, Planet Riders, Assasins Creed, PES 2009, Chuck Noris, Prince of Persia (kilka wersji), de Blob, Castle of Magic.

Odnośnik do odpowiedzi
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 13 years later...
  • 5 weeks later...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...