Skocz do zawartości

Propozycja Orange


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Czy ktoś z Was ma jakieś info kiedy wejdzie ta oferta?

W ulotce reklamowej Orange możemy przeczytać:

"... a może Twój telefon nadal dobrze Ci służy? Wybierz ofertę Bez Telefonu 50% więcej, a co miesiąc otrzymasz aż 50% więcej niż wynosi Twoja miesięczna kwota zobowiązania, wynikająca z sumy usług Wszytscy i na Wszystko oraz Orange i Stacjonarne, na dodatkowe połączenia w ramach Orange i na numery stacjonare"

W Salonie Orange dziewczyna wciskała mi kit że oferta dotyczny tylko nowych aktywacji. Zapytałem dlaczego w takim razie taka informacja znajduje się w ich ulotce w dziale Propozycja dla Stałych Klientów?

Na infolini 501-400-400 dowiedziałem się że to oferta ma dopiero wejśc.

W takim razie po co drukują takie oferty? Aby było bardziej wesoło to dodam że na ulotce jest data... wrzesień 2005.

Podumowując - od ponad dwóch miesięcy w ich ulotkach jest oferta która... jeszcze nie weszła.

Śmiać się czy płakać?

Odnośnik do odpowiedzi

Jak reklamowali sekundowe naliczanie to takie bajki wciskali

„sekundowe naliczanie do WSZYSTKICH SIECI IDEA”

Hmm… tylko ile ta idea ma sieci ?

Jednym słowem jestem w tej sieci z 8 lat ale zaczyna mnie wkurzać tymi swoimi tandetnymi chwytami.

Odnośnik do odpowiedzi

Mam dosyć wysoki abonament (NIO120) w dawnej ideii a teraz orange już 5 lat i taką lipę mi oferują przy przedłużaniu umowy że coś strasznego.

W praktyce liczy się tylko wysokość ostatnich trzech rachunków.

Odnośnik do odpowiedzi

a ja nie wim czego sie tak unosicie :confused: ja we wrzesniu przedluzalem umowe i nie bralem nowego aparatu, i taka mial pani :girl: z obslugi kienta dala mi( :D:D )za ta sama cene abonamentu(place 50pln) o 30 pln wiecej na wygdanie do wszystkich sieci i 100 min do idei i na stacjionarne. Ja wiec nie narzekam, a z ludzmi z obslugi klienta :confident: trzeba tylko umiec ladnie rozmawiac :brick: :brick: no to lece paaa :superman:

Odnośnik do odpowiedzi

@necik napisał:

Tak było kiedyś, teraz liczą sie ostatnie 24 rachunki

Jak zapytałem pani co zrobić by obniżyć cenę telefonu (chodziło mi o 6230i) z 500 zł na mniejszą to mi odpowiedziała że jak trzy najbliższe rachunki będę miał zaponad 120 zł to ten telefon będzie mi mogła zaoferować za 200zł!!!

He he he bardzo śmieszne, ja naprawde bardzo ładnie rozmawiam z pracownikami BOK, przecież to od nich pośrednio zależy co zaoferują.

Odnośnik do odpowiedzi
  • 1 month later...

Ja właśnie wczoraj wziąłem w Mixie idei telefon siemens ax72 za 1 zł + 50 zl opłata aktywacyjna.Wybrałem limit 25zł abonamentu no i przez pierwszy miesiąc mam do wygadania łącznie 75zł ( 25 abonament,25zł-promocja 100% wiecej przez 6 miechów i 25zł z tej opłaty aktywacyjnej leci na rozmowy) no i mam umowe na 24 miesiące ,ale przyznam że to dobra oferta bo to wychodzi lepiej niż jakbym uzupełniał konto swojego popa.Zawsze jest telefon i kwota do wygadania.A nie trzeba uzupełniać konta kartą tak jak to wygląda w mixplusie podobno.. więc chyba polecam Mixa w orange :D

Odnośnik do odpowiedzi
  • 3 weeks later...

ja w idei mam juz prawie 2 lata mixa (w maju mi sie konczy umowa)

na poczatku milem kwote deklarowana 60 zl (czy jakos tak) i po roku moglem ja zmniejszyc na np. 25 zl. Rok temu zmienilem taryfe na twoj mix 75 i teraz nie moge zmniejszyc abonametu, chociarz mam juz ponad 1,5 roku. nie kozystam z tego numeru bo mam teraz abo w erze (z czego jetsem bardzo zadowolony, mozna zmieniac jak sie chce i ile sie chce, i nie trzeba czekac na aktywacje jakiejs uslugo to nastepnego okresu rozliczeniowego, tylko aktywujna to od od razu, np. w tym tyg juz 3 razy zmienialem taryfy, bo szukam najlepszego rozwiazania dla mnie) 8)

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...