Skocz do zawartości

Sony Erriscon W580i Czy Samsung U700


puszczu

Rekomendowane odpowiedzi

Błagam doradzcie mi co mam kupić telefon musze zmienić szybko telefon i waham się pomiędzy tymi dwoma telefonami

Są w tej samej cenie (przynajmniej ja je moge kupić po tej samej)

No i każdy ma swoje plusy i minusy

Sony ma 2.0 aparat a samsung 3.2 i flesza

Sony jest lepszy pod względem muzyki

Samsung pod względem wyglądu

Sony pod względem użyteczności i praktyczności oraz oprogramowania, wszystko na nim pójdzie oraz nie bedzie miał zaciachów

Samsung pod tym względem też jest niezły ale nie aż tak jak sony

No i orginalności soniaki ma co druga osoba a takiego samsunga to mało która a ja jestem raczej człowiekiem lubiącym się wyróżniać gadżetami

A więc widzicei że to trudny wybór ale mam nadzieje że po własnych doświadczeniach z tymi telefonami możecie coś powiedzieć

Bardzo prosze o odpowiedzi

Odnośnik do odpowiedzi

Skoro myślisz o U700 pozwól, że Ci go bliżej scharakteryzuje.

Przede wszystkim, telefon nie ma możliwości instalowania nowych aplikacji java... Takze jesli ktos chce sobie wgrać grę, czy jakąś aplikacje to trzeba uzywac specjalnego oprogramowania, zmieniac tryby usb itd. Obudowa dość szybko się niszczy/ściera, klawisze dotykowe zupełnie przestają działać, kiedy bateria jest już słaba, co w Samsungach sygnalizowane jest pół dnia ;)

Z doświadczena można wywnioskować, że U700 jak L760, czy U600 ma cichy głośnik co jest mocno zauważalne, Jak to jest z takimi telefonami pewnie łatwo go pobrudzić a trudno doczyścić, taki wyświetlacz skutecznie utrudnia używanie telefonu na świetle słonecznym, gdyż mało widzimy na wyświetlaczu, ewentualnie swoje odbicie :P

Brak Radia, to też mniejsza a dla mnie większa wada. Warto też wspomnieć, że jak to w Samsungu nie można zmieniać motywów/tematów. Bateria też nie jest zaletą tego telefonu.

Ja bym Samsunga nie kupował.

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...