Skocz do zawartości

Co Mogło Się Uszkodzić ? Samsung Sgh-e250


papols

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Niedawno dostałem telefon Samsung SGH-E250 problem polega na tym, że kolega włożył na chwile kartę pamięci pomiędzy rozsuwane klapki (tak to było genialne) i od tego czasu telefon nie działa. Jak myślicie Panowie co mogło się uszkodzić ?

Odnośnik do odpowiedzi

Z tego co pio kiedyś mi mówił to raczej nie jest przylutowana, na 99%.

Jeśli chcesz sprawdzić, czy taśma się wypięła, czy przerwała, musisz bodajże rozkręcić obudowę.

Oczywiście nie jakimiś zwykłymi gwiazdkami, tylko trox'em 6.

Oczywiście jeśli nie masz gwarancji, bo w takim wypadku byś ją stracił, a zawsze możesz oddać telefon niech oni się martwią.

Odnośnik do odpowiedzi
Z tego co pio kiedyś mi mówił to raczej nie jest przylutowana, na 99%.

Jeśli chcesz sprawdzić, czy taśma się wypięła, czy przerwała, musisz bodajże rozkręcić obudowę.

Oczywiście nie jakimiś zwykłymi gwiazdkami, tylko trox'em 6.

Oczywiście jeśli nie masz gwarancji, bo w takim wypadku byś ją stracił, a zawsze możesz oddać telefon niech oni się martwią.

Na 100% nie jest lutowana w dolnej części (tej z klawiaturą numeryczną) jest zwykły wtyk w górnej taśma jet wsuwana w gniazdo i zatrzaskiwana. Przy zdejmowaniu przypatrz się jak taśma była przeciągnięta żeby jej źle nie włożyć. Przypatrz się także bo na taśmie (z tej strony bez wtyczki tylko ze stykami) jest oznaczenie TOP oczywiście tą stroną musisz dać do góry :lol: . A na koniec odnosząc się do zacytowanej wypowiedzi kr110 Samsung SGH E-250 jest poskręcany zwykłymi gwiazdkowymi śrubkami (oczywiście małymi i trzeba mieć mały wkrętak żeby je rozkręcić. Jeśli nie masz gwarancji powinieneś poradzić sobie sam z naprawą i wyjdzie taniej jeśli masz gwarancję oddaj do serwisu.

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...