Skocz do zawartości

Sagem myX6-2


bbart

Rekomendowane odpowiedzi

Szczerze. Mailem kiedys Sagema X7 i byl rewelacja. W jako pierwszym telefonie zastosowano technologie TFT wyswietlacza ktora zmniejszala zuczycie produ pobieranego przez wyswietlacz, dzieki temu przy czestym uzytkowaniu trzymal mi ~ 7dni. Aparat tez mail nie najgorszy. Dlatego polubilem Sagemy. Wady? Mail strasznie mala klawiature jak dla mnie. Pozatym jakos obudowy (scierala sie) tez byla taka sobie. W polaczeniu go z PC nie bylo najmnijszych klopotow. Dzwonki WAV czyli nawet nawet. Ogolnie w skali od 1 do 10 daje mu 6+

A x6-2 nie uzytkowalem, ale mysle ze tez nie jest najgorszy,

wyswietlacz ma 256 tys --> calkiem przyzwiocie :)

myx6-2.jpg

Aparat 1.3 mega pixela --> konkret

Mysle ze dal bym mu 8-

Slot kart microSD (TransFlash), karty do 256 MB pamięci calkiem dobrze, w x7 nie bylo takiej mozliwosci

Ogolnie: Sam bym chcial go miec :D

Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 weeks later...

Mam prosbę do posiadaczy sagema MyX6-2, mianowicie noszę się z zamiarem zakupu tego telefonu w sieci orange i prosze was o opinie na jego temat.

Napiszcie jak najwięcej faktów związanych z jego użytkowaniem, ile trzyma bateria, jak działa odtwarzacz mp3 i aparat, czy macie do niego karty pamięci, czy się nie zawiesza, jaką ma pamięs na wiadomości, czy da się wyłączyć to głupie menu orange i inne wasze opinie które będą dla mnie wskazówką bardzo cenną.

Warto go wziąść czy nie?

Konkurencja sagema to SE K700i oraz Siemens S65.

Doradzcie!

Dzięki!

Odnośnik do odpowiedzi
  • 6 months later...

Jak to jest z karta paieci do MYX6 -2? Na allegro sa karty 512MB do tergo Sagema, a jak wyzej jest napisane, max to 256MB. Tylko cy te 512 beda dzialac? Mam zamiar kupic ten telefon w orange ze wzgledu na funkcjonalnosc, aparat (1,3Mpix + mp3 + karta pamieci)

Odnośnik do odpowiedzi

mam male pytanko ,jak ustawic w telefonie opcje zeby wyswietlalo mi miasto w ktorym sie obecnie znajduje i czy ta opcja jest dostepna dla sagem MW3026,dzieki dla w wszystkich z gory.

Co to ma wspolnego z tematem? Zostawiam to juz tu, bo uzyskales odpowiedz, ale na przyszlosc stworz lepiej nowy temat.

przemek

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam Sagem MyX 6-2 od stycznia i jestem z niego zadowolony jak masz okazje to kup ale bez softu orangez orginalnym softem sagemowskim ponieważ psuje telefon mianowicie telefon zawiesza się brak funkcji stoper brak przypisywania skrótów pod klawisze itp. wszelkie pytanie kierować domnie w sprawie tego telefonu. Ja go oceniam w skali 10 9-.Karte pamięci może mieć nawet 1gb !!!!(Ja mam karte 512mb)

[ Dodano: Wto 06 Cze, 2006 18:26 ]

Opcja ustawienia miasta na wyświetlaczu telefonu (myX6-2) menu --->wiadomości--->informacje lokalne---->id regionu---->opcje---->Aktywuj i to wszystko

Odnośnik do odpowiedzi
Karte pamięci może mieć nawet 1gb !!!!

Nie wiem czym sie podniecac. Spv obsluguje 2 giga, bo wiekszych chyba nie robia.

Co do jakosci to nachodzi mi namysl porownie do tanich laptopow acera. Niby wszystko ok, ale podem wychodza niedorobki. Ja zebym mial acera to nie wiem jakby byla zjechana obudowa. Jesli ktos sie wacha k700i czy sagem to ja ze swojej strony mowie, ze sagem jest lepszy.

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...