Skocz do zawartości

Nokia N95 8gb Pare Pytań


szymano

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam parę pytań co do obsługi tego trudnego telefonu

1. Za pomocą jakiego programu najlepiej wysyłać dane do telefonu? Filmy itp?

2. Jak przerobić film z PC żebym mógł go obejrzec w telefonie?

3. Znacie jakies dobre strony z grami, programami itp.

Z góry dziękuje za odp

Pozdro

Szymano

Odnośnik do odpowiedzi

BOK (Biuro Obsługi Klienta) nr w książce telefonicznej najczęściej w nr specjalnych.

Co do pytania o zamułę nie pod warunkiem ze nie włączysz wszystkich programów na raz albo po zakańczasz je czerwoną słuchawką.

Odnośnik do odpowiedzi

Rozumiem :D Ale mi życie ułatwiasz :) Przeciez w internecie gdzies chyba bez problemy go znajde prawda?

Jeszcze kolejne moje męczace pytania za ktore przepraszam.

1. Czy telefon ładuje sie po podlaczeniu pod PC za pomoca kabla USB?

2. Czy ładowarka samochodowa może być nie oryginalna? Jest to jakas róznica po za cena? 15 i chyba 60.

3. Czemu GPS łączy mi się tak długo, nawet do 30min!!!!!!

Oczywiscie jadac samochodem. Mam wgranego garmina.

4. Na jakiej zasadzie działa to wykrywanie połozenia telefon (tzn. obracanie obrazu).

Z góry dziękuje za odpowiedzi.

Szymano

pozdro

Odnośnik do odpowiedzi

Ad.1 Jeśli dobrze pamiętam to nie zresztą spójrz na wskaźnik baterii gdyby się ładowała "migał" by

Ad.2 Tak może być nieoryginalna chociaż ta oryginalna będzie lepiej wykonana i będzie pewnie łączyła (w samochodzie to istotne) moim zdaniem lepiej dopłacić do oryginału.

Ad.3 To zawsze się tak długo szuka czy tylko sporadycznie nawigacja w telefonie zawsze będzie szukać sygnału trochę dłużej niż zwykła (chociaż wśród nich tez są wyjątki) ale z tego co wiem to nawigacje w telefonach sygnału szukają długo. Jeśli go później nie traci to pozostaje się przyzwyczaić.

Ad.4 W telefonie znajduje się czujnik położenia telefonu (nie pamiętam jak to się dokładnie nazywa) po pochyleniu do poziomu włącza landscape.

Odnośnik do odpowiedzi

Dziękje za wyczerpujaca odp :D

Zawsze długo łaczy, niestety.... Nawet GPSy wgrane w pantopy tez długo łacza. Rekordowy czas polaczenia maja oryginalne nawigacje w samochodzie. Tam NIE trzeba czekac na sygnal....!!!!

Zaraz jakies pytanie pewnie nasunie mi sie.

Pani w sklepie chciala mi sprzedac ladowarke pod USB samochodowa ktora pewnie by nie działałą bo nie mruga po podlaczeniu do PC

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chodzi o ładowarkę samochodową to tylko z gniazda zapalniczki nie słyszałem jeszcze o ładowarkach samochodowych na USB. Z reszta jak pisałem wcześniej lepiej dać trochę więcej i mieć ładowarke która nie będzie co chwila przerywać ładowania (na naszych dziurawych drogach solidne połączenie w ładowarce samochodowej to podstawa :P:lol: ).

Odnośnik do odpowiedzi

Dzieki :D No tak i kupiłem :) zobaczymy w praktyce :)

Panowie, czy klapka ma prawo sie ruszac?

Tzn chodzi mi o to, że jak mam rozłożony w ta strone, że widac klawiature to klamka jest ruchoma lekko. nawet jak naciskam wtedy te glowne klawisze to tak "podskakuje: lata.

Odnośnik do odpowiedzi

A telefon jest nowy czy używany? Takie skakanie, latanie czyli po prostu luzy w mechanizmie rozsuwania pojawiają się z czasem i są rzeczą dość normalną (chociaż przyznam że irytująca w drogim telefonie jakim bez wątpienia jest N95 8GB), jeśli telefon jest nowy to luzy nie powinny mieć miejsca. Te o których wspominasz mogą być normalne (na odległość trudno ocenić jak są duże).

Odnośnik do odpowiedzi

Dobra dobra nie trzeba dziekuje Tobie :-)

Inne pytanko, a co mam zrobic, jezeli mam napisy w filmie?? jak je otworzyc?

I jak zrobic np. zeby był obraz na caly ekran wyswietlacza

Jestem mega wkur*****!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Czy ruszajaca się klapka podlega gwrancji? (rusza sie znacznie mocniej niz w innych telefonach - porownywałem).

Klawiesz ktory jest z prawego boku telefonu przestał działać!!! Nie da sie zwiekszyc głośnosci np. muzyki czy rozmowy!!!! (podlega gwarancji?

;

Po otwarciu klapki, nad klawiszem "3" porysowalo sie od klapki. ;/ Gwarancja?

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...