Skocz do zawartości

Lg Viewty


Gambler

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, czeka mnie teraz wymiana telefonu w Erze po 2 latach i zastanawiam się nad LG Viewty. Pytania głównie kieruje do użytkowników tego telefonu:

1. czy ma GPS? na youtube jest filmik http://pl.youtube.com/watch?v=jwrpOJiqcYg , tylko nie wiem czy to jakiś osoby software jest potrzebny, czy potrzebny jest jakiś dodatkowe urządzenie GPS i czy instalacja nie łamie gwarancji telefonu.

2. czy można wyłączyć dźwięk robienia zdjęć? w czasie wykładów często robie zdjęcia, a dźwięk denerwuje wykładowców

3. czy będzie można powiększać zdjęcia z Nokii? mam tu zdjęcie KLIK z Nokii (3MPix), na moim SE k750i nie dało rady tego powiększyć, a bardzo mi na tym zależy

4. ile razy można powiększać zdjęcie? czy tylko raz czy da radę odczytać tekst strony A4 zapisanej w JPG?

5. czy można używać rysika?

6. podobno jest kabel umożliwiający przeglądanie zdjęć na TV, czy można też oglądać filmy (divx)?

7. czy jest możliwe czytanie PDF?

8. czy jest możliwe czytanie RMVB? skoro divx odpala to może i rmvb się uda

9. czy skoro odtwarza divx to xvid też?

10. czy wysyłanie przez bluetooth jest kłopotliwe? mam na myśli czy trzeba dodawać inny telefon do "moje urządzenia" , a dopiero następnie można wysyłać (ostatnio spotkałem się z tym przy wysyłaniu z mojego SE K750i na inny SE)

z góry dziękuje za odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 months later...
1. czy ma GPS? na youtube jest filmik http://pl.youtube.com/watch?v=jwrpOJiqcYg , tylko nie wiem czy to jakiś osoby software jest potrzebny, czy potrzebny jest jakiś dodatkowe urządzenie GPS i czy instalacja nie łamie gwarancji telefonu.

2. czy można wyłączyć dźwięk robienia zdjęć? w czasie wykładów często robie zdjęcia, a dźwięk denerwuje wykładowców

3. czy będzie można powiększać zdjęcia z Nokii? mam tu zdjęcie KLIK z Nokii (3MPix), na moim SE k750i nie dało rady tego powiększyć, a bardzo mi na tym zależy

4. ile razy można powiększać zdjęcie? czy tylko raz czy da radę odczytać tekst strony A4 zapisanej w JPG?

5. czy można używać rysika?

6. podobno jest kabel umożliwiający przeglądanie zdjęć na TV, czy można też oglądać filmy (divx)?

7. czy jest możliwe czytanie PDF?

8. czy jest możliwe czytanie RMVB? skoro divx odpala to może i rmvb się uda

9. czy skoro odtwarza divx to xvid też?

10. czy wysyłanie przez bluetooth jest kłopotliwe? mam na myśli czy trzeba dodawać inny telefon do "moje urządzenia" , a dopiero następnie można wysyłać (ostatnio spotkałem się z tym przy wysyłaniu z mojego SE K750i na inny SE)

A więc pytanie :

nr.1 Nie ma gps można dokupić osobne moduły.

nr.2 Da się ale wiąże się to z utratą gwarancji.

nr.3 Nie wiadomo jak zdjęcie jest za duże to może nie. Sprawdź

nr.4 Da rade

nr.5 ... Dziwne pytanie a po co są rysiki... To jest nawet wskazane...

nr.6 Tak

nr.7 Tak po zainstalowaniu programiku

nr.8 <hahaha> nie ... masz małą wiedzę to nie komputer... ma kodeki tylko do DivX i nie sądzę że znajdziesz mobilne RMVB

nr.9 Możliwe bo to praktycznie to samo.

nr.10 nie wyszukuje inne urządzenia bluetooth i wysyłasz.

Odnośnik do odpowiedzi
nr.5 ... Dziwne pytanie a po co są rysiki... To jest nawet wskazane...

Nie koniecznie Viewty jest przystosowany do obsługi palcem więc nic nie jest tu wskazane (z resztą nie wiem jak chciałby reagować na rysik).

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...