Skocz do zawartości

E770v Czy V360


arek1311

Rekomendowane odpowiedzi

Chce te e770 lub v360 jak ci sie coś nie pododa daj 1000 pln to sobie kupie n95 !!!

Hey, daj spokój, jeśli koniecznie chcesz wybrać jeden z dwóch, bierz e770v.

I muszę Cię zmartwić, ale nikt nie da Ci 1k, bo dla nas nie pracujesz :P

Może jednak chcesz poznać inne propozycje? I tak wybierzesz co zechcesz, więc czemu nie..? Bo centralnie te telefony to badziewie Katarskich lotów VRS-CATARRY :lol:

Odnośnik do odpowiedzi

Słuchaj koleś coś ci nie pasuje że ktoś chce ci pomóc na forum każdy wyraża własną opinię więc się nie dziw że nie każdemu podoba się jakaś chałowa motorola i chcemy ci pomóc wybrać coś ciekawszego. Myślałeś że wszyscy ci przyklasną i powiedzą np. weź E770v bo to genialna maszyna? no to się przejechałeś. I nie dam ci 1000zł na N95 bo nie biorę na ciebie rodzinnego (ani żadnego innego zasiłku). I nie myliłeś się forum jest dobre wystarczy tylko umieć słuchać opinii innych.

Odnośnik do odpowiedzi
Ok temat do zamknięcia widzę że będę musiał skorzystać z innego forum.

Ja myślałem że wybrałem dobre forum.Ale jednak się myliłem. :angry::angry::angry::angry:

Panie, kup pan e770v bo trochę lepsza. I ja o tym już pisałem.

Pio, nie przesadzaj z tym rodzinnym bo gość ewidentnie łapie się na coś innego skoro podpisuje okrągłe bilety w rogu.

A teraz do autora tematu, nie bądź taki klaustrofobicznie ograniczonym guru.

Piszesz, że wybrałeś niewłaściwe forum, racja. Tutaj się pomaga ludzią, którzy chcą pomocy związanej z telefonią i ogólnie GSM, ty jednak IMHO potrzebujesz pomocy panów w białych fartuchach. Czy dla Ciebie trudne jest do zrozumienia, że kiedy chce się uzyskać jakąkolwiek pomoc przydałoby się bliżej zainteresować i współpracować w kwestii wyboru?

Nawet nie napisałeś czego oczekujesz od telefonu <_<

Lepiej poszukaj sobie wiejskiego forum, bo podobno tam się banów nie dostaje.

Teraz najprościej jak to tylko możliwe, więc śledź uważnie każdą wystukaną przez mnie literę:

Mam pytanie jaki mam wybrać telefon E770V czy V360

Telefony z low-endu, ale jeśli jak już zdążyłeś zaznaczyć nie wchodzi w grę inny telefon z podobnego przedziału cenowego, to weź kup E770V, jest on lepszy, poza tym v360 to klapka, co w podobnych modelach z niższych półek może ciągnąć za sobą większą awaryjność, niż jest to w przypadku zwykłej obudowy.

Ślicznie pozdrawiam.

gsmforum.pl

papa

Odnośnik do odpowiedzi
Panie, kup pan e770v bo trochę lepsza. I ja o tym już pisałem.

Pio, nie przesadzaj z tym rodzinnym bo gość ewidentnie łapie się na coś innego skoro podpisuje okrągłe bilety w rogu.

A teraz do autora tematu, nie bądź taki klaustrofobicznie ograniczonym guru.

Piszesz, że wybrałeś niewłaściwe forum, racja. Tutaj się pomaga ludzią, którzy chcą pomocy związanej z telefonią i ogólnie GSM, ty jednak IMHO potrzebujesz pomocy panów w białych fartuchach. Czy dla Ciebie trudne jest do zrozumienia, że kiedy chce się uzyskać jakąkolwiek pomoc przydałoby się bliżej zainteresować i współpracować w kwestii wyboru?

Nawet nie napisałeś czego oczekujesz od telefonu <_<

Lepiej poszukaj sobie wiejskiego forum, bo podobno tam się banów nie dostaje.

Teraz najprościej jak to tylko możliwe, więc śledź uważnie każdą wystukaną przez mnie literę:

Telefony z low-endu, ale jeśli jak już zdążyłeś zaznaczyć nie wchodzi w grę inny telefon z podobnego przedziału cenowego, to weź kup E770V, jest on lepszy, poza tym v360 to klapka, co w podobnych modelach z niższych półek może ciągnąć za sobą większą awaryjność, niż jest to w przypadku zwykłej obudowy.

Ślicznie pozdrawiam.

gsmforum.pl

papa

Raczej forumgsm.pl :P

Przecież napisałem czy jakiś inny zasiłek może być np. pielęgnacyjny :D

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...