Skocz do zawartości

Telefon W Komisie...


hazynadwarazy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem nowym userem forum !

Nie wiedziałem czy ten dział jest odpowiedni ale nie znalazłem innego, odpowiedniego...Mam pytanie odnośnie telefonu pozostawionego do naprawy w komisie a mianowicie oddałem telefon do naprawy rok i dwa miesiące temu i chciałbym się dowiedzieć czy mogę ten telefon jeszcze odebrać czy po takim czasie nie stał się własnością komisu czy nie wzrósł przez to koszt naprawy...Orientuje się ktoś w tych sprawach ? Jeśli mogę bez problemu go odebrać a np. właściciel go sprzedał/zgubił itp. co w takim razie robić ? Żądać równowartości telefonu ? Innego telefonu w tej cenie ? Proszę o pomoc !

Pozdrawiam !

Odnośnik do odpowiedzi

Oddałeś do naprawy rok temu i nic przez ten czas nie robiłeś!!! Jeśli telefon jest twoją własnością to jak najbardziej możesz go odebrać jeśli go nie mają domagaj się zwrotu kasy lub innego w tej cenie. Jednego tylko nie rozumie koleś z komisu cię zwodził przez ten rok czy naprawił ci telefon a ty nie miałeś kasy żeby zapłacić i telefon został w komisie.

Odnośnik do odpowiedzi

Jeżeli nie masz żadnego pokwitowania to nie masz co się wysilać, zresztą po roku może go nie mieć wieć nawet jakby policja miała przeszukać to pewnie nic nie da-jeżeli ktoś się by tym zajął.

Trzeba pilnować swojej własności.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...