Skocz do zawartości

WaŻne Mobilking ----- Era


Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie, czy starter mobilking bedzie działał w telefonie z simlockiem ERY?

Mobilking działa w oparciu o sieć PTC, czyli jak ERA, czy HEYAH. Czyli spokojnie będzie działać bez konieczności łamania SIMlocka.

warto kupić mobilkinga? :blink:

www.mobilking.pl ;)

poczytaj reguły i zdecyduj.

Możesz doładowywać za 10, 20, 50+ bonus (pewnie jakaś mp3 na fona)

No i to sieć ogólnie kierowana dla mas, stała stawka:

SMS:

15 groszy

Połączenie:

50 gorszy/minuta

do wszystkich sieci w Polsce+ stacjonarne.

Ale promocje w tej sieci będą rzadko.

Odnośnik do odpowiedzi

witam, mam pytanie, czy korzysta ktos z mobilkinga, zastanawiam się czy nie kupic sobie jego startera, ostatnio widzialem w tv jego reklame mocny prezent czy cos takiego i zastanawiam się czy to prawda i wszystko wyglada tak kolorowo.....wiecie cos o tym.

Odnośnik do odpowiedzi

dzieki za odpowiedz i linki , poczytalem sobie wczoraj troche na forach internetowych o powiem Ci ze ludzie ogolnie chwala sobie mobliking, może nie jest zajebisty......ale jest ok. Co do wad moblikinga to muszę się z Toba zgodzic ale tylko z dwoma pierwszymi, (chociaz reklamy seksistowskie mi nie przeszkadzaja :) )z trzecim wogole się nie zgadzam. Mobilking jest przeceiz dostepny w zabkach. Spojrz tutaj i zobacz ile maja punktow http://mobilking.pl/gdzie-kupic.html jeszcze raz dzieki za odpowiedz. pozdrawiam

Odnośnik do odpowiedzi

Mi reklamy seksistowskie też bardzo nie wadzą. Ten sposób promowania się, zdał egzamin, bo słyszy się o Mobilkingu tu i tam. Mnie w zasadzie bawią takie reklamy, ale nie wszyscy odbierają to jako dżołk.

Co do dostępności starterów, no właśnie nie we wszystkich kioskach są te startery, w Kolporterach też nie zawsze, sklepy sieci TeleTorium są mi obce :P ale myślę, że z czasem będzie łatwiej dostać startery, zależy jak się sama sieć rozwinie.

Odnośnik do odpowiedzi

znalazlem wczoraj w necie info, ze ich startery dostepne są w ponad 45 tys punktach sprzedazy......to calkiem dobry wynik, szukalem tez w ilu punktach sprzedawany jest mbank mobile ale nie moglem znalezc. Ach co to są te sklepy Teletorium? ?? bo nie za bardzo wiem.....

Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 months later...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...